Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Вадим Рабінович: «Влада спеціально відправляє за кордон найактивніших та освічених українців, позбавляючи їх перспектив та роботи»

За його словами, влада спеціально створює такі умови, щоб «генофонд нації» виїжджав з країни
Українська влада спеціально виганяє за кордон найактивніших, освічених людей. Таку думку висловив народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в програмі «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна». 

«Якщо ми хочемо побудувати країну, в якій основні її доходи – це «заробітчани», то ми йдемо правильним шляхом. Так виживають багато країн, наприклад африканські. Туреччина також так піднімалась. Я вам назву сьогоднішні цифри: серед безробітних загалом по країні 42% мають вищу освіту, а у великих містах цей показник сягає 80-90%», – зазначив парламентарій. 

За його словами, влада спеціально створює такі умови, щоб «генофонд нації» виїжджав з країни. 

«Коли не дають надії тим, хто має освіту, – це ознака того, що влада спеціально виганяє за кордон найбільш освічених, найбільш активних, тих хто приймав участь у вуличних акціях, хто не хоче жити по-старому. Так ми позбавимося генефонду країни. На чому ми піднімемо країну? Як ми будемо відроджувати Україну, якщо молодь, «завдячуючи» діям влади, вже не вірить у власну країну?», - обурився Вадим Рабінович. 

Політик вважає, що чиновники повинні «цілодобово» думати, як відродити економіку, інакше з країни найближчим часом виїде ще декілька мільйонів громадян.

«Найважливіше, що повинна зробити наступна влада, – відкрити економіку, створити нові робочі місця. Ось чим повинні займатися чиновники цілими днями. Наприклад, в США була велика дипресія в 30-х роках. Там стояли черги за тарілкою супу. Вони зробили висновки, стали на ноги – і де вони тепер? А де ми?», – поставив риторичне запитання лідер партії «За життя».
 
Народний депутат нагадав, що в програмі його партії прописані основні кроки для відродження економіки країни. 

«Проблема в тому, що у влади немає плану розвитку країни. Натомість ми пропонуємо те, як потрібно діяти. Потрібно розвивати хай-тек, середній та малий бізнеси, вводити податкові канікули, забезпечувати стабільність банківської сфери... Саме так робили у всіх цивілізованих країнах і так повинна зробити Україна», – зазначив Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж