Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«За життя» починає безстрокову акцію щодо звільнення України від Супрун


Про це заявив народний депутат і лідер партії Вадим Рабінович

«Реформа», яку розпочала в. о. міністра охорони здоров’я Ульяна Супрун є вбивчою для країни. У зв’язку з цим політична партія «За життя» після пасхальних свят закликає всіх українців взяти участь у безстроковій акції на підтримку відставки нинішньої голови відомства.

Про це заявив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.
«Те, що профільний парламентський комітет ухвалив рішення про звернення до Кабміну відносно її відставки – це вже результат. Вода камінь точить! Раніше комітет просив її надати документи щодо закупівлі ліків, однак вона відмовила. При цьому Супрун дала розпорядження своєму заступнику засекретити ці дані. Вона – перший міністр охорони здоров’я, який заборонив розголошувати подробиці закупівлі лікарських засобів. Навіть народні депутати не можуть отримати цю інформацію!» – обурився політик.
На думку парламентаря, в. о. голови медичного відомства «буде різними методами протягувати вигідні їй рішення, розуміючи, що час її роботи в міністерстві добігає кінця».   

«Супрун, розуміючи, що над нею згущуються фарби, має намір прийняти вбивчі для українців рішення: дозвіл на експорт крові, лобіює закон про трансплантацію органів, зменшує затрати на лікування дітей та хворих на туберкульоз. Це просто черговий «варяг», який піде, награбувавши і знищивши медицину».
Вадим Рабінович вважає, що представники вищих ешелонів влади готові погодитися на звільнення Супрун, а реакції західних партнерів України не буде через невдоволення народом її дій.
«Провладні фракції теж розумують, що тримати «біля керма» таких міністрів – це підривати собі репутацію. Людина, яка вважає, що наші бабусі та дідусі зможуть знайти собі сімейного лікаря за допомогою сервісу Google, не орієнтується в сучасних українських реаліях. Таке враження, що вона прилетіла до нас з іншої планети. Реакції Заходу також не буде, оскільки 98% українського населення підтримують відставку Супрун.  

Так всі кандидати на посаду міністрів в Україні намагаються отримати згоду від США чи ЄС. І вона, безперечно, виконує чиїсь замовлення, заохочуючи досліди ліків на українцях, сертифікуючи імпортні ліки низької якості. Але проти всього народу піти неможливо! Навіть якщо їй допомагають наші «патріоти»,  які фактично плюють на Конституцію, де написано, що держава гарантує людині безкоштовне медичне обслуговування».

Лідер партії «За життя» нагадав, що його політична сила «зробила 80% роботи щодо  звільнення Гонтарєвої» і закликав «організовуватися проти Супрун».

«Саме активісти партії «За життя» та її прихильники цілодобово стояли під стінами Нацбанку і вимагали відставки Гонтарєвої. В результаті її звільнили. Ми, як і обіцяли, влаштували святковий феєрверк на честь звільнення України від Гонтарєвої. Тепер ми повинні бути соціально активними для того, щоб прибрати Супрун. Тому після свят партія «За життя» починає безстрокову акцію протесту під Міністерством, біля її будинку і досягнемо того, щоб її звільнили. Потрібно посилити тиск, вийти на вулиці, приєднуйтеся до нас, і я гарантую, що ви побачите другий феєрверк на честь її звільнення», – підсумував Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно