Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Опоблок» перейшов на бік Супрун, – Рабінович


Партія «За життя» продовжує безстрокову акцію протесту з вимогою відставки в. о. міністра охорони здоров’я 

Представники політичної партії «Опозиційний блок» укотре зраджують своїх виборців:декларативні заяви і реальні дії цих політиків знову не збираються.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Сьогодні зранку радісна новина – «Опоблок» та його телеканал «Інтер» дружньо стали на захист Супрун від партії «За життя». Ціла істерика. Ображають хорошу людину… Вони вже захищали від нас Гонтарєву (звісно, адже банк «Кліринговий дім» Бойка та Льовочкіна при ній процвітав). Але вилизувати Супрун, це вже занадто навіть для них. Сподіваюсь, виборці гідно оцінять цю продажність. А ми будемо йти від перемоги до перемоги. Супрун ви не врятуєте, як би ви не напружувались!», – заявив політик, підкреслюючи, що розцінює такі дії нардепів від «Опоблоку» як зраду своїх виборців.

Зазначимо, що мова йде про маніпулятивний ефір програми «Подробиці» на телеканалі «Інтер», який належить одному з лідерів «Опоблоку» Сергію Льовочкіну, де вийшов черговий сюжет з нападами на партію «За життя» та людей, які протестують проти згубної «медреформи» в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

При тому, що у публічних виступах представники «Опоблоку» нібито на боці українців, у сюжеті їхнього телеканалу журналісти не шкодували образ у бік учасників мирної акції, які не бажали помирати під бадьорі реляції Супрун. Відтак називали їх «бомбами» та «продажними». Звісно, не підкріплюючи жодними доказами свої слова. 

Нагадаємо, безстрокову акцію протесту під МОЗ з вимогою відставки Ульяни Супрун організувала партія «За життя» Вадима Рабіновича. Акція стартувала в середу, 11 квітня, у ній беруть участь декілька тисяч людей.

 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно