Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На фестиваль тюльпанів у Мамаївці приїхали тисячі туристів

Фото: Сергія Кушніра
Вони залюбки роблять селфі із квітами Кілька тисяч туристів з усіх регіонів України та навіть з-за кордону прибули в неділю на фестиваль тюльпанів у Мамаївці, повідомляє «Укрінформ».
 
«До нас цього року приїхали гості не лише з Чернівецької області, тут є туристи і зі сходу, і з півдня, і з Києва багато. Також прибули й іноземні туристи, які залюбки роблять селфі на фоні наших тюльпанів», – зазначив один з учасників фестивалю, власник буковинського тюльпанового поля Олександр Стратійчук.
 
У програмі фестивалю – виставки, презентація виробів декоративно-прикладного мистецтва, народних промислів, частування та розваги. Вхід на фестиваль безкоштовний.
На фестиваль тюльпанів у Мамаївці приїхали тисячі туристів 
Тюльпанове поле, розташоване поруч із місцем фестивалю, офіційно відкрилося для відвідування раніше. Тут пропонують помилуватися цвітінням близько 50 сортів тюльпанів. Щороку власники поля поповнюють колекцію новими сортами з Нідерландів. Ціна за вхід на тюльпанове поле така ж, як і торік: для дітей до 6-ти років – безкоштовно, від 6-ти років – 20 грн, для дорослих – 30 грн.
 
Фото – Сергія Кушніра
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж