Чернівецький Промінь логотип

Реклама
ЖК City blago благо Чернівці Буковина Хотинська
Реклама
ЖК Grand Residence Чернівці Руська 250 А VD Group

«МіськШЕП» закуповувало бітум за копійки, а платило за нього мільйони

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

ТОВ «Компанія Адванс» знизило ціну закупівлі, а потім уклало додаткові угоди, щоб отримати в рази більше, аніж пропонували на тендері Реклама

На сторінці у Facebook «Закупівлі Чернівці» оприлюднили схему, за якою комунальне підприємство «МіськШЕП» протягом останніх років закуповувало бітум за копійки, а платило за нього мілйьони гривень.
 
 
«КП «Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство» 26 квітня 2018 року за результатами ніби відкритого конкурсу уклало договір на придбання у ТОВ «Компанія Адванс» бітуму нафтового дорожнього - https://bit.ly/2vQar2r.
Договір укладено на постачання 1 100 т. бітуму на суму 10, 4 мільйони грн. Здавалось, круто, бо економія в результаті тендерних торгів склала 4 млн. 961тис.грн. Ніби треба тішитись. Але якщо вивчити минулорічні закупівлі МіськШЕПу, виходить, що ТОВ «Компанія Адванс» цілком вірогідно з наміром знизила ціну закупівлі. Подумайте самі.


30 червня 2017 року МіськШЕП також уклав договір з ТОВ «Компанія Адванс» щодо купівлі 2 800 т. бітуму на суму 16 млн.144 тис. грн. (початкова ціна на конкурс була 32 мільйони). Економія при торгах тоді склала 14 млн.431 тис.грн. А сама компанія майже вдвічі зменшила свою попередню ціну https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-03-23-001633-bПравда, вражає?


Однак, далі почалась майже щодення зміна істотних умов договору. Починаючи з 3 липня 2017 року до 26 вересня 2017 року в результаті додаткових угод замість 2 800 тон бітуму ТОВ «Компанія Адванс» постачала по факту 1 162 т. Тобто, більше ніж у половину зменшився обсяг закупівлі на ту ж саму суму 16 млн.144 тис. грн. Отож МіськШЕП міг купити більше бітуму за ціну, яка була спершу ними зазначена в тендері.


Та це ще не все. 26 грудня 2017 року МіськШЕП укладає без тендеру з ТОВ «Компанія Адванс» ще одну додаткову угоду на 3,2 млн. грн. на постачання 139 т бітуму. Однак, вже 27 березня 2018 року і до цієї угоди з’являються зміни, внаслідок яких обсяг поставки зменшується до 116 т. за ту ж ціну. Про що це може свідчити? Байдуже, яку ціну пропонуює учасник торгів. Додаткові угоди — наше все», – йдеться у дописі.

 
За інформацією активістів, «Компанія Адванс» – це хмельницька фірма, керівниками, якої є Юрій Вжишневський та Сергій Флорінський. 
 
«Кілька справ в судах, але нічого такого, за що можна вчепитись. Інтернет багато про них не знає.


Як у 2017, так і у 2018 році бітум МіськШЕПом закуповувася двома лотам. Окрім бітуму нафтового, підприємству оголошувало торги на придбання бітумної емульсії. Однак у 2018 році закупівля цього лоту була відмінена. А у 2017 році торги виграло ПП Укршляхсервіс з найдорожчою пропозицією 1 635 000,00 грн. за 150т. І що б ви подумали? У серпні 2017 року і до цього договору внесено зміни і обсяг поставки зменшився до 136 т.- https://bit.ly/2HwYrE9.


Мораль цієї притчі така: збивайте ціну в нуль і потім укладайте додаткові угоди, щоб отримати в рази більше, аніж пропонували на тендері. І тоді буде з вами прибуток! Амінь».
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
12:39
Депутатку Чернівецької міськради від "Пропозиції" Юлію Сафтенко позбавили мандата
12:10
Курс валют в обмінниках Чернівців на 3 вересня
11:58
У Чернівцях та області радіаційний фон залишається в межах норми
11:02
У Чернівецькій міській раді відреагували на скандал із якістю шкільних обідів
10:41
Сира морквина, хліб та чай: після скарг учнів на Буковині почалися масштабні перевірки їдалень
ФОТО
10:03
У центрі Чернівців об 11:00 через ремонтні роботи відключать воду
09:42
Поблизу Буковини стався землетрус
09:01
У Чернівцях обмежать рух транспорту одразу на кількох вулицях
08:31
До +27° та місцями дощ: погода у Чернівцях та області сьогодні
21:44
У Чернівцях загорілася гімназія №8: вогонь пошкодив покрівлю та спортзал
ВІДЕО
20:46
На Буковині попрощалися із сержантом Миколою Ткачуком та молодшим сержантом Миколою Гергилем
ВІДЕО
19:44
У Карпатах джипери влаштували бійку з туристами та потрощили їхні намети
18:44
У Чернівцях до жовтня перекриють рух на частині вулиці Чорноморської
17:58
JAMALA везе до Чернівців нове шоу «Рух мій»
ВІДЕО
17:47
У Чернівцях дітям безплатно оглядатимуть зуби: графік роботи стоматологічної бригади
17:33
Майор із Великокучурівської громади отримав відзнаку Міністра оборони України
16:56
На Буковині на електронному аукціоні продають 800 кг свіжого винограду
16:49
На проспекті Незалежності у Чернівцях два дні воду подаватимуть за графіком
16:24
У Дністровській РВА призначили нового начальника Романа Плеханова
14:47
Буковинець заборгував дітям 400 тис. грн аліментів, хоча мав можливість їх сплачувати
14:13
160 років тому до Чернівців зі Львова відправився перший потяг
ФОТО
13:57
82-га окрема десантно-штурмова Буковинська бригада відзначає день заснування
13:36
Волонтерам "Української команди" із Чернівців передали подяки від Віталія Кличка
ФОТО
12:45
Вранці у Чернівцях горіла 8 гімназія: вогонь охопив горище та покрівлю
ФОТО
12:32
Чернівецький обласний центр з питань культурної спадщини шукає керівника
11:58
Автобуси №9А, №20 та №26 відтепер зупиняються на вулиці Винниченка, замість Фастівської
11:19
Буковина прощається з двома відважними Героями
ФОТО
10:58
У Чернівцях судитимуть чоловіка, який зберігав зброю
10:24
За добу на Буковині народилося 11 малюків
09:32
Сьогодні у Чернівцях прогнозують до 27° тепла та мінливу хмарність
09:22
Через витік по вулиці Сандуляка без води залишаються кілька багатоповерхівок
22:50
У Чернівцях громадський транспорт оновив графік руху
ВІДЕО
22:10
Цигарки замість чипсів: на кордоні з Молдовою викрили нелегальний вантаж
ВІДЕО
21:44
У Чернівецькій області оголосили повітряну тривогу
ОНОВЛЕНО
21:43
У Чернівцях пролунав перший дзвінок: про що мріють першокласники?
ВІДЕО
Усі новини