Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівецькій міській раді буде окрема фракція «Народного фронту»

Таку заяву зробив Андрій Кавуля 
У Чернівецькій міській раді буде окрема фракція «Народного фронту». Про це у програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив депутат Андрій Кавуля.

– Не знаю, коли це відбудеться. Але всі ми знаємо, що будуть вибори, а значить і зміни, – сказав народний обранець.
Він також зазначив, що у фракції БПП «Солідарність» є «дві думки», проте вона одна із найбільш демократичних у міській раді, бо кожен може висловити свою думку.

– У фракції є представники «Народного фронту» по квоті, і є «Солідарність», яка теж складається з бізнесменів та інших партійців. Тому ситуація не проста, і чим вона закінчиться, я не можу сказати. Але колектив злагоджений, у нас є порозуміння, ми працюємо згуртовано, – запевнив Андрій Кавуля.

На запитання ж, для чого створювали відверто політичне угрупування «Спільними зусиллями захистимо Чернівці» у міській раді, Андрій Кавуля відповів: «Відокремилися, аби робити ті справи, які потрібні не політикам, а місту».

Нагадаємо, до депутатської групи «Спільними зусиллями захистимо Чернівці» входять Андрій Романчишин, Сергій Греков, Андрій Кавуля, Василь Осадчук з фракції БПП «Солідарність» та Олександр Ставчанський, Віталій Матвієнко та Андрій Брязкало із фракції «Самопоміч». 
Натомість депутатів від «Рідного міста» Володимира Бешлея та Анатолія Чесанова до цього об’єднання включати відмовилися.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж