Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Влада хоче позбавити українців субсидій і можливості вижити, – Рабінович

Слід будувати країну, в якій людям не потрібна буде допомога по бідності
Уряд розробив нові правила розрахунку нарахування субсидій, щоб витягнути з українців, які і так доведені до зубожіння, ще більше грошей.

Таку думку висловив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці у Facebook.

«Уряд скоротив норми споживання для того, щоб витягнути з українців ще більше! З 1 травня в Україні почали діяти нові правила нарахування субсидій. Влада знову пішла на поводу у МВФ і скоротила українцям соціальні норми споживання тепло-, електроенергетики та газу. Залишилося ще підвищити ціну на газ, як того вимагає МВФ, щоб добити українців. За новими правилами, тепер субсидія буде покривати не 330 кубів газу на опалення квартири площею 60 кв. м, а тільки 300. За додаткові 30 кубів доведеться платити, а це, згідно навіть нинішнім тарифам, – плюс 204 гривні в платіжки. Щодо тепла, то в квартирі з центральним опаленням площею 60 кв. м субсидія буде покривати на 0,7 Гкал менше (замість 3,28 – 2.5 Гкал). Таким чином, якщо наприклад, сім’я в Києві не зменшить споживання до мінімуму, їй доведеться заплатити додаткові 1411 гривень», – обурився політик.
 
Він також висловив обурення стосовно втрати залишків грошей на рахунках вітчизняних платників.
«Крім того, тепер родина, яка отримувала субсидію на комуналку, але економила і споживала менше норми, залишки на своїх рахунках втратить. Тобто навіть якщо вам вдалося якимось чином заплатити за цю послугу ЖКГ наперед, щоб потім менше платити, то цю переплату у вас просто заберуть!» – констатував парламентар.

Народний депутат упевнений, що своїми новими ініціативами зі скорочення субсидій влада зажене українців в ще більші борги. Крім того, він розповів про плани Кабміну забрати субсидії у тих, хто отримує нову підвищену «мінімалку», щоб люди навіть не встигли відчути цю незначну надбавку.

На його думку, сьогодні субсидії – це єдина можливість вижити для більшості громадян, проте влада хоче відібрати в людей і це.
«Враховуючи абсолютно неефективні реформи уряду, субсидії сьогодні є єдиною можливістю вижити для більшості українців. Проте влада і це хоче забрати. Кількість субсидіантів в країні, безумовно, треба скорочувати. Але не потрібно позбавляти громадян останнього шансу на виживання, а займатися розвитком економіки та покращенням матеріального становища громадян. Слід будувати країну, в якій людям не потрібна буде допомога по бідності у вигляді субсидій! Партія «За життя» знає шлях такого будівництва – і після приходу до влади буде це робити!» – підкреслив Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж