Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відбудеться всеукраїнська акція «Ні! Виборам за законом Януковича»

Вона відбудеться 15 травня о 9.00 перед стінами Чернівецької ОДА 15 травня о 9.00 перед стінами Чернівецької ОДА відбудеться Всеукраїнська акція на підтримку виборчої реформи. Вимога одна – скасувати виборчий закон Януковича та ухвалити Виборчий кодекс, що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.
 
Виборча реформа – запорука якісного оновлення політичної еліти в Україні, важлива частина Коаліційної Угоди, міжнародне зобов’язання України та передвиборча обіцянка Президента Петра Порошенка.
 
В акції братимуть участь громадськість та представники політичних партій, зокрема: ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «ДемАльянс», «Громадянська позиція», «Народний контроль», «Національний корпус», Об'єднання «Самопоміч», «Сила Людей».
 
А в понеділок, 14 травня, об 11:00 в приміщенні медіа-центру «Belle Vue» співорганізатори акції «Ні! Виборам за законом Януковича» в Чернівцях окреслять основні вимоги акції та розкажуть, чому запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими регіональними списками докорінно змінять правила гри. 
 
За додатковою інформацією звертайтесь до представниці ГО «ЦентрUA» у Чернівецькій області –  Ольги Обершт, 0954879100
 
Довідково
 
У 2018 році Україна нарешті отримала шанс запровадити реальну виборчу реформу – змінити та уніфікувати правила гри для виборів усіх рівнів. Реформа може початися з наступного виборчого циклу, якщо Верховна Рада ухвалить проект Виборчого кодексу (3112-1), який вже пройшов перше читання. Кодекс передбачає запровадження пропорційної системи з відкритими списками на парламентських і частині місцевих виборів, що обіцяли більшість фракцій, представлених у Парламенті, і що закріплене як зобов’язання у Коаліційній угоді.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж