Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Меморіал Самойлова»: Білич позбавив Ярмистого першого місця

Переможцем став Володимир Виноградник 

У клубі «Біла тура» відбувся другий етап туру «Шахова Буковина» – «Меморіал Владислава Самойлова». Змагання проводилися за швейцарською системою у п’ять турів. У другому етапі змагалося 28 шахістів. Переможець та призери змагань визначалися в останньому турі. Кращим на «Меморіалі Владислава Самойлова» став досвідчений шахіст Володимир Виноградник, який набрав 4 очка з 5. В останньому турі Володимир переміг Дениса Михайлюка, який також претендував на призові місця.

 

Звісно, що привертала увагу і партія Михайло Ярмистий – Олексій Білич. У разі перемоги майстер спорту України Михайло Ярмистий посідав на «Меморіалі Самойлова» першу сходинку. 13-річний кандидат у майстри спорту Олексій Білич ще раніше мав у своєму активі успіхи у партіях із досвідченими шахістами, однак до 13 травня цього року Михайла Ярмистого не перемагав.

Цього ж разу перспективний шахіст, який грав чорними, спромігся святкувати перемогу у партії з претендентом на першу сходинку. На «Меморіалі Самойлова Олексій Білич став другим, а Михайло Ярмистий – третім. До речі, Олексій переміг ще одного свого кривдника у цьогорічній фінальній частині чемпіонату області – Василя Костащука з Вижницького району.

Кращим серед юнаків став Дмитро Федько (2,5 очка, 14 місце), а серед ветеранів – Валерій Кордубан (3,5 очка, 6 місце).

 

Після двох етапів туру «Шахова Буковина» переконливо лідирує Олексій Білич – 8,5 очка. По 7 очок набрали Юрій Малек і Денис Михайлюк. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж