Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Школяр з Чернівців одержав стипендію на навчання в університеті Арізони


Випускник Чернівецької гімназії №5 Артур Качур представив наше місто на міжнародному конкурсі Intel International Science and Engineering Fair 2018
Кілька днів тому у Пітссбурзі (штат Пенсильванія) завершилась Intel International Science and Engineering Fair 2018 – міжнародна виставка «Наука та інженерія», що є найбільшим у світі конкурсом наукових досліджень.
 
Конкурс фокусується на виявленні, підтримці та навчанні наступного покоління STEM у світі та відбувається за підтримки корпорації Intel. Щороку близько 1800 учнів середніх шкіл з більш ніж 75 країн світу мають можливість демонструвати свої незалежні дослідження та конкурувати у змаганнях за цінні подарунки.
 
Місто Чернівці у складі української команди представляв випускник Чернівецької гімназії №5 Артур Качур. За підсумками участі українська команда Intel ISEF-2018 виборола 5 спеціальних призів, зокрема Артур Качур з науковою роботою PHYS062 — Highly Efficient Low Power Nuclear Jet Engine одержав стипендію на навчання в університеті Арізони у 2018-2019 н.р., повідомляють у прес-службі Чернівецької міської ради.
Школяр з Чернівців одержав стипендію на навчання в університеті Арізони
скачать dle 10.5фильмы бесплатно