Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Єдиний кандидат від південного сходу виграє вибори, – Рабінович

Політик заявив, що заради добробуту українців готовий на союз навіть із «Опозиційним блоком» Об’єднання політичних сил південного сходу України і висунення єдиного кандидата забезпечить їм перемогу на майбутніх виборах. 
Таку думку висловив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу NewsOne.
 

 «Вважаю, що єдиний кандидат від південного сходу виграє вибори. Мало того – я готовий іти разом зі всіма політсилами. Закликаю всіх: давайте сядемо, знайдемо єдиного кандидата. Не думаю, до речі, що ним обов’язково повинен бути хтось із керівників партій», – зазначив Рабінович.
Він висловив готовність сідати за стіл перемовин навіть із представниками «Опозиційного блоку»,  яких почергово викриває в підтримці провладних ініціатив.
При цьому політик припустив, що навіть у випадку, якщо йому вдасться домовитись з іншими політсилами з приводу єдиного кандидата, вони і в подальшому в окремих випадках будуть підтримувати чинну владу.
Зрештою, на думку Вадима Рабіновича, в майбутньому парламенті в чинної влади немає шансів у будь-якому випадку, оскільки ті, хто ще не визначився з вибором, за неї голосувати точно не будуть. Згідно даних останніх соцопитувань, частка таких може перевищувати 50%.
 
«Більше 50% людей, які не визначилися з вибором, не будуть голосувати за чинну чи колишню владу. Їх голоси підуть на користь нових політичних сил. Тому ближче до виборів ми побачимо абсолютно іншу соціологію, я впевнений у нашій перемозі!», – констатував Вадим Рабінович. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж