Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович пропонує заборонити приватизацію до початку роботи Антикорупційного суду

Відповідний законопроект політик уже подав до Верховної Ради 
Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович виступив з ініціативою заборонити приватизацію будь якого майна до створення в країні Антикорупційного суду.

Текст відповідногозаконопроекту, внесеного на розгляд Верховної Ради України, парламентар опублікував на своїй сторінці в Facebook.
Також проект постанови «Про заборону приватизації державного та комунального майна до початку роботи Вищого антикорупційного суду» опублікований на сайті партії «За життя».

Вадим Рабінович вважає, що швидке прийняття Верховною Радою на початку 2018 року закону про приватизацію вказує на те, що сьогодні приватизація потрібна не лише для наповнення держбюджету та бюджету територіальних громад, але й відкриття нових можливостей для найближчого оточення влади наостанок «вкрасти та втекти» або ж викупити за безцінь у держави стратегічні об’єкти, оскільки 2018 рік – останній перед виборами і нового президента України, і нового складу Верховної Ради», – зазначають у прес-службі партії. 
У зв’язку з цим народний депутат пропонує заборонити приватизацію державного та комунального майна до початку роботи Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, 10 травня Кабінет Міністрів України затвердив перелік об’єктів великої приватизації держвласності на 2018 рік, куди увійшла низка стратегічних підприємств України. На думку Вадима Рабіновича, військові дії в країні та економічна криза – невдалий час для розпродажу держпідприємств тому він пообіцяв після перемоги на парламентських виборах партії «За життя» провести комплексну деприватизацію.

«Держава наразі поганий власник тільки тому, що керують держпідприємствами різні «в. о.», які несуть відповідальності за всі ці підприємства. Варто лише вирішити питання з корумпованим непрофесійним менеджментом – і можна заробляти на них мільярди гривень. Тому після перемоги партії «За життя» на виборах, ми проведемо комплексну деприватизацію та поставимо на ключові галузі кращих менеджерів для відродження та процвітання економіки України. Ми не дамо розграбувати країну до кінця!» – пообіцяв Вадим Рабінович. 
.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж