Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Реформи нинішньої влади покликані знищити населення України, – Рабінович

Влада прекрасно розуміє, який справжній стан речей в Україні, але при цьому продовжує робити хорошу міну при поганій грі
Псевдореформи, що знищують Україну та її громадян, і які кожна влада проводить з моменту здобуття країною незалежності, – не випадковість, а чітко спланована акція.

Таку думку в прямому ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» висловив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

 «Країна нічого не виробляє, країна не має плану розвитку, в країні знищена вся економіка. Після розвалу Радянського Союзу за всіма оцінками світових економістів найсильніша стартова позиція була в України. Скажіть мені, будь ласка, як так сталося, що в результаті 26-річного «розвитку» ми стали практично останніми? Нас обійшла Молдова, над якою ми сміялися. Нас обійшла Білорусь, про яку ми говорили, мовляв, тільки картопля їх цікавить. Нас обійшли всі країни на пострадянському просторі! Чому це сталось? У нас що – найгірша земля, люди? », – задався питанням політик.

На його думку, влада прекрасно розуміє, який справжній стан речей в Україні, але при цьому продовжує робити хорошу міну при поганій грі.
«Сьогодні при владі перебувають групи не дурних, в принципі, людей. Скажіть, вони хіба не розуміють, що роблять, коли прирікають пенсіонерів на смерть? Адже вони розуміють, що вижити можна! Скільки б вони не говорили про процвітання, вони ж володіють реальними цифрами. Вони прекрасно розуміють, що люди отримують зарплати, несумісні з життям. Вони прекрасно бачать результати управління охорони здоров'я нинішнього керівництва, що вбиває українців », – констатував народний депутат.
Він підкреслив: всі перераховані факти вказують на наявність чітко спланованої змови зі знищення України та її громадян.
 
«Я раніше не вірив у змови, але зараз у мене багато питань. Адже, коли нам розповідають, що найважливіше рішення останніх днів – це закон, що дозволяє розбирати українців на органи. Коли Європейський суд говорить, що неможливість продати всю українську землю – це обмеження прав людини ... Вам не здається, що тут щось не так? Я ніколи не страждав манією змов, але у мене враження, що існує узгоджений з нашою владою план «звільнення» України, після чого тут залишиться 10 мільйонів осіб, землю продати і вирощувати тут для Європи  агрокультури. Причому, згідно з цим планом, ми повинні бути неосвіченими – на це націлена так звана реформа освіти », – зазначив лідер партії« За життя ».

Парламентар уточнив, що, на його думку, всі проведені в Україні реформи не можна списати лише на дурість менеджерів.
«Усе це не можна зробити просто по дурості. Ні, це чітко продуманий злочин. Я не можу повірити, що пенсійна реформа, судова реформа, реформа охорони здоров'я, освіти – це випадковості. Мені легше повірити в те, що таким чином намагаються цілеспрямовано знищити Україну », – підсумував Вадим Рабінович. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж