Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

20 жителів Буковини за 5 років стали жертвами торгівлі людьми

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Їм призначено допомогу із місцевого бюджету 

Із 2013 року для 20 жителів Буковини встановлено статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Про це йшлося на зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Михайла Павлюка із Спеціальним представником і координатором ОБСЄ з питань протидії торгівлі людьми Мадіною Джарбусиновою та радником Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з гендерних питань Іветт Лангенхайзен, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

«За статистичними даними стоять скалічені людські життя. На сьогодні в області  забезпечується діяльність Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Маю честь бути її головою. Але крім честі, це і велика відповідальність, тому ми регулярно проводимо її засідання спільно з представниками правоохоронних органів, громадського сектору задля всебічного інформування населення про це негативне соціальне явище, – розповів Михайло Павлюк.

Посадовець повідомив, що вперше в Україні, Чернівецька облдержадміністрація ініціювала виділення з місцевого бюджету виплати цій категорії населення, яка наразі становить п’ять прожиткових мінімумів поряд з матеріальною допомогою з Державного бюджету України в розмірі трьох прожиткових мінімумів.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно