Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Телеканал Бурбака 5 років не виконує рішення суду

Фото: Вадима Пелеха
Екс-директор телеканалу Василь Забродський вимагає від Вадима Пелеха повернути йому борги
Журналіст та екс-директор телеканалу «ТВА» Василь Забродський вимагає від керівництва та, зокрема, народного депутата Максима Бурбака, який є його власником, виконати рішення суду та повернути йому борги. З відповідною заявою він публічно звернувся з трибуни на сесії міської ради. 
 
«Хотів би порадити тому «студенту»-випускнику націоналнього університету (директор «ТВА» Вадим Пелех – ред.), який ходив до Мельничука вимагати сатисфакції, порадив, щоби він звернувся до Бурбака, бо вони з однієї партії, хай розрахується з боргами, які їхня компанія (телеканал «ТВА» – ред.) мені винна. Вони самі 5 років не виконують рішення суду», – заявив Василь Забродський.
 
Варто зазначити, що сьогодні директор телеканалу «ТВА» та, за сумісництвом, помічник нардепа Максима Бурбака Вадим Пелех прийшов до ректора ЧНУ Степана Мельничука з вимогою підготувати апеляцію на рішення суду про поновлення депутата Ростислава Білика на посаді доцента вишу. Проте його «акція» виявилася нечисельною – попри бурхливі заклики у соцмережі, до стін університету Вадим прийшов сам.
 
У своєму виступі Василь Забродський звинуватив керівника телеканалу у тому, що він замість того, аби вимагати виконання закону від ректора, виконував рішення суду.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж