Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Краща медсестра Буковини поїде до Харкова і Парижа

Цього року перемогу здобула медсестра Новоселицької ЦРЛ
Після тестувань з теорії медсестринства та перевірки володіння навичками з хірургії, педіатрії та внутрішньої медицини, коли медсестри мали на час накласти зокрема пов’язку Дезо, зробити немовляті щеплення від дифтериту тощо, сьогодні у палаці «Академічний» учасниці XVIII конкурсу «Краща медична сестра області-2018» демонстрували свої таланти.
 
Отримані ними бали з усіх чотирьох етапів конкурсу сумувало журі, яке врешті визначило трійку переможців. Поєднання двох цифр 18-ть стало фартовим для медичної сестри хірургічного відділення Новоселицької центральної районної лікарні Марії Дущак (на фото – у центрі).
 
За підсумками конкурсу вона стала кращою медичною сестрою області 2018 року. Відтак переможниця буде представляти Буковину на Всеукраїнських професійних змаганнях медичних сестер, які у вересні відбудуться у Харкові. Перед цим вона матиме нагоду відпочити у найромантичнішому місті світу – Парижі. Стараннями організатора обласного конкурсу – Асоціації медичних сестер Чернівецької області, переможниця одержала приз, на який дотепер могли розраховувати хіба що переможці всеукраїнського рівня.
 
«Вдячні нашим спонсорам за допомогу, бо крім путівки до Парижа, гарні сюрпризи одержали й інші призери. Так, Інна Калинчук із Кіцманського центру первинної медико-санітарної допомоги, яка була другою (на фото справа), отримала сертифікат на придбання ювелірних виробів, а медсестра обласного медичного діагностичного центру Яна Верстюк (на фото зліва), яка посіла третє місце, сертифікат на купівлю парфумів у магазині «Brocard»», - каже голова Асоціації медичних сестер Чернівецької області Віоріка Рошка.
 
За її словами, у такий спосіб організатори хотіли підкреслити значимість праці медичної сестри, створити для переможниць справжнє свято. Власне, як і для всіх інших учасниць, які отримали не тільки квіти, дипломи та грошові винагороди, але й брендові мультиварки
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж