Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Жителі Нових Ленківців просять владу не скасовувати маршрут №1А

Якщо міська рада не дослухається до них, люди погрожують перекрити дорогу
У Чернівцях планують скасувати кілька автобусних маршрутів. Зокрема, маршрут №1А, яким користуються мешканці мікрорайону Нові Ленківці. Про це на сесії повідомила депутат Любов Сорохан.
 
«З достовірних джерел мені стало відомо, що 16 червня ліквідують деякі маршрути, зокрема, №1А, який обслуговує мешканців Нових Ленківців. Він їде від ТЦ  «Метро» до центру міста, везе на роботу працівників торгового центру. До мене звернулися з центрального офісу «Метро» і вони обурені цим рішенням. Це єдиний автобус, який працює до 23:30, – зазначила у своєму виступі депутат.
 
За словами Любов Сорохан, планують також скоротити рух деяких маршрутів. Зокрема, маршрутка №23 курусуватиме до Дріжзаводу, а №13 – до зупинки на вулиці Боженка.
 
«Чому ніхто не спитав думки громади? Я вважаю, що ви це робите, щоби помститися перевізникам, але цим створюєте незручності мешканцям. Якщо це питання не буде врегульоване на користь громади, то попереджаю, що люди перекриють дорогу», – звернулася до міського голови депутат.
 
Олексій Каспрук відповів, що це питання ще буде вивчатися.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж