Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Українці тікають за кордон, тому що ненавидять владу, – Рабінович

Депутат вважає, що людей, які виїхали, треба заохочувати повернутися додому податковими пільгами  Ключові підприємства, куплені олігархами за копійки, потрібно повернути країні. Про це народний депутат і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович заявив в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».
 

«Я за ринкову економіку, більшого її прихильника, ніж я, годі й шукати, але в умовах сьогоднішньої України ми повинні піти на жорстке повернення основних підприємств країни в таких сферах, як газова, нафтова, суднобудування, космічна галузь, важка промисловість. Інакше ми не відновимо економіку. Інакше олігархи від жадібності продовжать знищувати країну. Ось завод «Росава» нещодавно закрили, взяли та вбили підприємство. І тепер в країні, яка воює, нікому шини робити. Ми зробимо так, що після перемоги партії «За життя» ключові підприємства, куплені за копійки олігархами, повернуться народу », – пообіцяв парламентар.
 
За його словами, критичний стан економіки призводить до масового від'їзду українців до Європи. Тому, на думку політика, треба будь-якою ціною мотивувати їх повернутися додому.
 
«Кажуть, що 8 мільйонів власників так і не скористалися поки своїм біометричним паспортом – вони чекають свого часу. Часу для чого? Щоб залишити свою Батьківщину, будучи задавленим убогістю і голодом, не маючи можливості заробити тут? Втекти від тотальної корупції у всіх вертикалях влади? Ще 8 мільйонів чекають виїзду за кордон, щоб піднімати Польщу, Чехію, Угорщину чи США?
 
В одній тільки Польщі і так сьогодні 4,5 млн українців. І «усміхнена» Польща знову йде вперед. Нам треба будь-якою ціною повертати своїх дітей додому», – упевнений парламентар.
За його словами, українці залишають свою країну не тому, що не люблять Україну, а тому що зневажають владу, яка не може забезпечити їм гідне життя.

«Нам треба на 2 роки зняти податки повністю для будь-якого середнього або малого бізнесу, який приходить або повертається в Україну. Нам потрібно дати паспорти всім вихідцям з України, які виїхали за кордон, та їх нащадкам. Нехай вони приїжджають і будують нашу країну разом з нами. Люди тікають з країни не тому, що вони не люблять Україну, вони ненавидять владу і ту ситуацію, в яку вона занурила країну. Вони хочуть жити як люди і отримувати гідну заробітну плату », – констатував Вадим Рабінович.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж