Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині судитимуть групу сутенерів

Організаторкою угрупування стала 46-річна жителька Чернівців Прокуратура Чернівецької області затвердила та передала до суду обвинувальний акт стосовно членів організованої злочинної групи, котрі займались створенням місць розпусти, звідництвом та сутенерством, втягненням осіб у проституцію.

Організаторкою вказаного злочинного угрупування стала 46-річна жителька Чернівців, яка залучила до незаконної діяльності 26-річного уродженця Хотинського району та 48-річну  уродженку Глибоцького району Чернівецької області. 

Учасники злочинного угрупування підшуковували жінок для систематичного надання платних сексуальних послуг, супроводжували клієнтів до визначених для зустрічей місць, зазвичай це були готелі на території Чернівців.

За пошук клієнтів одержували від замовників від 500 до 700 гривень, окрім цього, замовники сексуальних утіх окремо розраховувались з дівчатами за надані послуги. Сума коливалась від 1500 до 2000 гривень.

Організатор та учасники організованої злочинної групи обвинувачуються у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 302 КК України (звідництво для розпусти вчинене організованою групою з метою наживи). Їм загрожує покарання у вигляді обмеження волі терміном до 5 років або позбавлення волі на той самий термін.
 
Прес-служба прокуратури Чернівецької області

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж