Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Внаслідок негоди на Буковині найбільше постраждав Кіцманський район

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Паводки пошкодили у районі 5 мостів

Зливи та грози, що тривали на Буковині впродовж 28-29 червня, завдали області значних збитків. За оперативною інформацією прес-служби Чернівецької ОДА, найбільше постраждав Кіцманський район.
 
У Кіцманському районі пошкоджено дамби 8 штучних ставків, підтоплено 7 житлових будинків та 10 домогосподарств, 202 криниці, 198 підвалів, 2 об’єкти соціальної сфери: підвал ЗНЗ І-ІІ ступенів у селі Малятинцях та підвал будівлі Ставчанського об’єднання громадського харчування, 528 присадибних ділянок. Через надмірні опади у районі було розмито 118 вулиць, пошкоджено 5 мостів.

У Заставнівському районі внаслідок поривів вітру пошкоджено покриття Кадубівської ЗОШ на площі близько 80 квадратних метрів та тир у ЗОШ села Бабиного. розмито сільські гравійні дороги у селах Ржавинцях, Юрківцях, Хрещатику, Бабиному, Шубранці та Горошівцях, Кострижівці, Веренчанці.

Підтоплено 3 житлових будинки в Веренчанці, Ржавинцях та в Горошівцях. Внаслідок підняття ґрунтових вод на території району було частково підтоплено 276 підвальних приміщень житлового сектору та 196 криниць. 

Сторожинецький, Глибоцький і Сокирянський райони:

У Красноїльську Сторожинецького району зруйновано тимчасовий міст, заблоковано 20 легкових автомобілів, силами ДПРЧ-12 та МПО проведено заходи щодо їхнього буксирування.

В Йорданештах Глибоцького району підтоплено 1 господарську будівлю, в селі Купці підтоплено 1 житловий будинок.

В Василівці Сокирянського району вийшла з берегів Коболча, підтоплено 3 присадибні ділянки, силами персоналу Дністровської ГАЕС розчищено русло річки, підтоплень не спостерігається.скачать dle 10.5фильмы бесплатно