Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рабінович закликав опозицію об'єднатися, щоб знову не допустити перемоги влади

На думку нардепа, доля країни важливіша за політичні амбіції  Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович звернувся до лідерів всіх опозиційних політичних партій країни. Звернення він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
 
«Сьогодні стало абсолютно ясно, що влада продовжує йти шляхом потурання МВФ, подальшого зростання тарифів для населення, повного продажу промислових активів і розорення країни. Влада має намір продовжити політику війни і знищення українського народу», – ідеться у зверненні Вадима Рабіновича. «У мене є маса політичних і особистих претензій практично до всіх політичних сил країни (думаю, і у них є до мене!)... Проте, зустрівшись із величезною кількістю своїх виборців за останні два тижні, я побачив, що люди вимагають одного – зміни влади ! А ця зміна неможлива, якщо опозиційні сили роз’єднані», – упевнений політик.  
«Тому, виконуючи волю виборців, я звертаюся до керівників опозиційних політичних партій із пропозицією НЕГАЙНО почати переговори про єдиного кандидата на президентських виборах і спільної діяльності всіх опозиційних сил на парламентських виборах! Перш за все, я звертаюся до керівників «Оппоблоку», «Відродження», Аграрної партії та інших опозиційних сил», – заявив Вадим Рабінович.
Лідер партії «За життя» підкреслив: «для мене і нашої партії – це непростий крок, однак, мені здається, в один із найтрагічніших для України моментів, коли на карту поставлена ​​доля країни, кожен повинен забути про свої політичні амбіції і працювати на єдину перемогу. Зробимо Україну сильною!» – закликав Вадим Рабінович.  
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж