Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Склад «Буковини» поповнили нові гравці


Раніше футболісти виступали у «Скалі» і Тернопільській області


Склад «Буковини» поповнили нові гравці. Контракти з чернівецьким клубом підписали півзахисники Євген Заїченко (тривалий час захищав кольори стрийської «Скали»), Руслан Луцик та нападник Андрій Понєдєльнік. Руслан та Андрій грали у першості Тернопільської області.


ФСК "Буковина також продовжила контракти з 6 футболістами, які грали за чернівецьку команду минулого сезону. Виступи у «Буковині» продовжать Василь Нікифоряк, Антон Батрак, Ладік Мелконян, Даніел Раулюк, Олександр Жумига та Александру – Васілє Мунтян. 

9 липня відбулося жеребкування календаря сезону – 2018/19 у першій та другій лігах. Суперником «Буковини» у першому турі буде команда «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка). Матч відбудеться 22 липня у Чернівцях.

 

 

НОВАЧКИ ФСК "БУКОВИНА"

Склад «Буковини» поповнили нові гравці

Євген Заїченко – півзахисник. Народився 29 березня 1997 року. Зріст – 175, вага – 65. Вихованець Академії «Скали». У дитячо-юнацькій футбольній лізі виступав за команду «Скала» (Моршин). Грав за команду «Скала» (Стрий). За колектив Львівської області на професійному рівні зіграв 86 матчів (4 голи).

 

Склад «Буковини» поповнили нові гравці

Руслан Луцик - півзахисник. Народився 9 квітня 1996 року. У дитячо-юнацькій футбольній лізі грав за ДЮСШ (Тернопіль). Виступав за ФК «Тернопіль», а також аматорські команди «ДСО-Поділля» (Тернопільський район), «Нива» (Теребовля), «Агрон ОТГ» (Великі Гаї).

 

Склад «Буковини» поповнили нові гравці

Андрій Понєдєльнік – нападник. Народився 28 лютого 1997 року. У дитячо-юнацькій футбольній грав за колектив «БЛІСП – КДЮСШ» (Березне). Виступав за команди «Случ» (Березне, аматори), «Буревісник» (Кременець, аматори), «Нива» (Тернопіль), «Кременець-Академія» (чемпіонат України серед студентів), «Кристал» (Чортків, аматори). На професійному рівні зіграв 17 матчів (2 голи), на аматорському – 56 ігор (7 голів).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно