Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинці Лужинський та Білич – у призерах на шахових «Зорях Карпат»

Представницькі змагання приймала Івано-Франківська область

Представники Буковини змагалися на Х шаховому фестивалі «Зорі Карпат», який відбувається у селі Микуличин Івано-Франківської області. У змаганнях зі швидких шахів серед дорослих у призову трійку потрапили чернівецькі кандидати у майстри спорту Віталій Лужинський та Олексій Білич. Віталій посів друге місце, а ось Олексій став третім. Наші земляки набрали по 6,5 очок з 9.


Цікаво, що досвідчений шахіст Віталій Лужинський є одним із тренерів Олексія. З Олексієм Біличем також займається відомий фахівець з Вінниці Микола Боднар.

 

Переможцем змагань серед дорослих став майстер спорту України з Одеси Костянтин Борсук, який набрав 8 очок. Серед буковинців також відзначимо результат нашого ветерана – кандидата у майстри спорту Валерія Кордубана, який посів 7 місце (6 очок).

 

У турнірі взяли участь шахісти з Чернівецької, Івано-Франківської, Одеської, Хмельницької, Львівської, Київської, Харківської та Дніпропетровської областей.

 

У дитячому турнірі зі швидких шахів (30 учасників) також відзначилися представники Буковини. Серед шахістів віком до 8 років кращим став буковинець Олександр Шевага (4,5 очка, 15 місце). З-поміж дівчат найкраще зіграла наша землячка Анастасія Тимкул (4 очка, 19 місце).


Трійку призерів склали Роман Стефурак (Коломия, Івано-Франківська область) – 8 очок, Орест Войтичук (Івано-Франківськ) – 6,5 та Богдан Лозинський (Надвірна, Івано-Франківська область) – 6.


Результати інших буковинських шахістів:

 

Дорослий турнір

 

11. Денис Михайлюк (Чернівці) – 5

17. Георгій Мінтенко (Сторожинецький район) – 4,5

30. Василь Полянек (Кіцманський район) – 3

32. Ілля Волосівський (Чернівці) – 3

 

Дитячий турнір

 

26. Валентин Боднарюк (Чернівці) - 3

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж