Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ремонт басейну у 27 школі знову під загрозою зриву

Електронні торги у системі «Prozorro» не відбулися Реконструкція басейну у 27 школі, що на вулиці Воробкевича, знову під загрозою зриву. Усе через те, що не відбулися торги у системі електронних закупівель «Prozorro». Як зазначено на сайті, для участі в торгах надійшла лише одна заявка від компанії ТОВ «ОЗОНБУД», яка збиралася відремонтувати басейн за 23 мільйони 188 тисяч гривень.
 
Нагадаємо, у березні цього року результати тендеру з реконструкції басейну в школі №27 уже скасовували. Процедуру закупівлі провели, визначили переможця, але потім результати закупівель анулювали. У конкурсі того разу брали участь три компанії-підрядники, що пропонували свої послуги за такими цінами:
  • ТОВ «Будторгінвест» 17 685 467 гривень
  • ТОВ «Експріелтсервіс» 19 307 000 гривень
  • ТОВ «Озонбуд» 19 826 325,60 гривень

Рішення скасувати тендер пояснили потребою переглянути проектно-кошторисну документацію:

 

«Оскільки басейн є складовою комплексу ЗОШ №27, а роботи на даному об’єкті передбачені в рамках реалізації проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери в місті Чернівцях», є необхідність переглянути проектно-кошторисну документацію цього об’єкту. 

З цього приводу було запропоновано відмінити закупівлю на виконання робіт на об’єкті у зв’язку з відсутністю потреби в закупівлі, що пов’язано з необхідністю перегляду проектно-кошторисної документації».
 


Ремонт басейну у 27 школі знову під загрозою зриву

 

У червні тендер оголосили повторно, проте цього разу він не відбувся через нестачу учасників. Як повідомив на своєму брифінгу Олексій Каспрук, буде оголошено новий тендер.
 
Про стан басейну у 27 школі можна подивитися у програмі «Довели» телеканалу «Чернівецький промінь».
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж