Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Після перемоги партії «За життя» на виборах Україна розірве стосунки з МВФ і анулює всі борги

Вадим Рабінович вважає, що кредиторам треба вказати на двері 
Після перемоги партії «За життя» на виборах Україна розірве стосунки з Міжнародним валютним фондом і анулює всі борги, набрані нинішньою владою.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.
«Бюджет України в 2018 році – приблизно 35 мільярдів доларів. Держборг України на початок року – 76 мільярдів доларів. Ми винні більш ніж два річних бюджети країни! При цьому найбільшим кредитором України є Міжнародний валютний фонд, якому ми винні 12 мільярдів доларів. Тільки в минулому році МВФ виділив Україні 1 мільярд доларів, але, що цікаво, тоді ж ми виплатили йому 1,3 мільярда відсотків по кредиту. Хіба це вигідні умови кредитування ?! »– засумнівався політик.
Він також поцікавився, навіщо МВФ позичає країні, яка, згідно з рейтингами, є однією з лідерів із корумпованості у світі. «Адже вони прекрасно розуміють, що виділені гроші просто розкрадуть! При цьому борги ляжуть на плечі простих українців, і не одного покоління. Уже зараз співпраця з МВФ і іншими кредиторами призвела до того, що кожен новонароджений українець винен світовим фінансовим інститутам по 10 тисяч євро!», – підкреслив парламентар.
На його думку, дії МВФ говорять про те, що це – цілеспрямована політика Фонду зі «знищення України та доведення народу до зубожіння». «Причому очевидно, що діють вони у змові з нашою владою і олігархами. Це чистої води змова проти українського народу – у нас хочуть відібрати всі природні ресурси, вивезти ліс, роздерибанити нашу землю. В результаті, за їхнім задумом, українці стануть фактично кріпаками і будуть змушені працювати на кишеню світового капіталу.

І все це заради чергового траншика, який влада розпилить відразу ж, як тільки МВФ нам його перерахує! В кінцевому рахунку ці транші тільки знищують державу, доводять її до повного краху », – впевнений лідер партії «За життя».
Народний депутат підкреслив, що після перемоги його політсили на виборах стосунки України з МВФ будуть розірвані, а всі борги країни – анульовані.

«Ми повинні захистити український народ від МВФ! Після перемоги партії «За життя» ми відразу ж припинимо будь-яку співпрацю з Міжнародним валютним фондом і анулюємо всі борги України, набрані нинішньою владою. Нехай ці борги віддають ті, хто їх брав – корупціонери-чиновники, які жодного дня не пропрацювали в бізнесі, але дивним чином володіють віллами і яхтами. В українських продажних чиновників так багато грошей в європейських банках і офшорах, що вистачить покрити борги МВФ кілька разів – ось їх нехай і заарештовують, а народ, і без того зубожілий, залишать в спокої! Ряд країн – наприклад, Греція, Ірландія – уже вказали МВФ на двері – так само повинні вчинити і ми», – констатував Вадим Рабінович.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж