Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На вулиці Університетській працівники «Міськшепу» латали ями з порушеннями

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Вибоїну попередньо не почистили та не залили смолою

Працівники «МіськШепу» у Чернівцях на розі вулиць Університетської та Поштової 23 липня викладали асфальт з технічними порушеннями. Під час ремонту дороги це помітив один з членів комісії з організації дорожнього руху при департаменті ЖКГ Artem Muller та зробив робітникам зауваження. За це отримав образи у свою сторону і навіть стусаниЧастину сутички активіст встиг зняти на відео та виклав на своїй сторінці у facebook. 
 
Як ідеться у дописі, робітники «Міськшепу» не прибрали від пилу та сміття ями, які збиралися асфальтувати та не змастили їх смолою:

 
Повідомивши жінці, яка контролювала роботу працівників, мої вимоги щодо правильнності виконання робіт один з працівників, що на відео, неадекватно почав розмахувати руками та погрожувати мені, що облиє мене мазутом та розтрощить мені телефон за те, що фіксую правопорушення!

Інший працівник повідомив мені, що начальник, пан Олоєр, повідомив всіх працівників про те, що посилати в грубій формі будь-яких активістів, які будуть намагатись зафіксувати правопорушення, а також, що їм заборонили використовувати змащення перед асфальтуванням!

З технічних причин не зміг зафіксувати повністю спілкування з працівниками Міськшепу.

Після того, як почали підходити люди і сваритись, що роблять халтуру, зупинили закидати асфальт, та пошукавши в своєму робочому автомобілі, знайшли лійку, в якій було декілька літрів смоли і як видно на відео поливають уже зверху асфальту, який вже накидали в яму!
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно