Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Синоптики прогнозують заморозки наприкінці серпня у деяких регіонах України

Проте початок місяця буде спекотним
Український Гідрометцентр опублікував прогноз погоди на серпень з середньомісячними даними щодо температури і коротку кліматичну характеристику останнього місяця літа. Інформація ґрунтується на дослідженнях як Українського науково-дослідного інституту метеорології, так і на основі даних світових центрів погоди.

Так, за даними Гідрометцентру, початок серпня охарактеризується появою повноцінної літньої погоди зі спекою і тимчасовими дощами. Така погода триватиме мінімум тиждень.

Середня ж місячна температура серпня становитиме 17-20°, в південних і південно-східних областях місцями 21-23°, в гірських районах 11-16°. Середня місячна температура передбачається 20-25 °, в гірських районах – 17-18°, що на 2-2,5° вище середніх багаторічних значень.

Абсолютний максимум температури досягне 34-42°, в гірських районах – 26-33°. Абсолютний мінімум становитиме 1-7° тепла, на півдні до 11 °, в західних, північних, східних та Запорізькій областях  місцями 0-2° морозу.

«Заморозки на поверхні ґрунту вірогідні наприкінці місяця в Україні, крім більшості центральних, південних областей та Криму», – зазначили в Гідрометцентрі.

Середня місячна кількість опадів становить у південних областях і у Криму 27-59 мм, на решті території 35-76 мм, в Карпатах і Прикарпатті до 145 мм.

«Місячна кількість опадів очікується 28-75 мм, в Карпатах до 110 мм, що в більшості західних областей та на півдні країни в межах норми, на решті території менше середніх багаторічних значень», - підкреслили в Гідрометцентрі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж