Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук отримував у середньому 50 тисяч гривень зарплатні на місяць

Це на 15 тисяч більше, ніж у 2017 році Колишній міський голова Олексій Каспрук перед звільненням подав електронну декларацію, в якій вказав свої статки, зароблені цього року. Згідно з оприлюдненим документом, декларант протягом цього часу нажив 353 746 гривень. Таким чином, щомісяця зарплатня колишнього мера сягала в середньому 50 з половиною тисяч гривень.
 
Цікаво, що статки екс-мера відчутно збільшилися у порівнянні з минулим роком. За 12 місяців 2017 року Каспрук заробив майже 438 тисяч або близько 36,5 тисячі гривень щомісяця.
 
Водночас, Каспрук торік брав ще й «теплий» кредит у розмірі 31 тисячі гривень, згідно з національною програмою енергоефективності «Ощадний дім».

Він і далі проживає у квартирі площею у 81 квадратний метр, що належить його дружині. Вартість житла, згідно з декларацією, сягає 341 тисчі 811 гривень.
 
Крім того, його дружина володіє 50% фірми «Ай Ті груп», вартість якої сягає 20 тисяч гривень. А за звітний період компанія принесла до сімейного бюджету екс-мера 13 тисяч гривень. Тобто… менше 2 тисяч гривень на місяць. Попри це, фірма протягом двох останніх років виграла 7 тендерів, влаштованих ЧНУ та обласною радою на загальну вартість майже 830 тисяч гривень.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж