Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Київська журналістка оцінила «розгул демократії» в Чернівцях

Крістіна Бердинських також відзначила відкритість усіх учасників політичного процесу до ЗМІ
Журналістка видання «Новое время» Крістіна Бердинських у програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь»  розповіла свої враження від відвідин сесії Чернівецької міської ради.

– Мене здивувала відкритість засідання. У президію потрапила людина, котра не є депутатом, і навіть намагалася керувати, але до неї досить толерантно поставилися всі політики. Один громадський активіст взагалі кричав на депутатів. Тобто те, що Чернівецька міська рада відкрита для громадськості – це факт, – заявила журналістка.

Вона також відзначила відкритість усіх учасників політичного процесу до ЗМІ. Зовсім інша ситуація в Одесі, де під час розслідування Крістіні Бердинських так і не вдалося поспілкуватися із мером. Факти вказували на зв'язок очільника міста із мафією. Це украй негативно могло позначитися на репутації політика, проте зустрітися з журналісткою, аби надати якісь докази протилежного, він не захотів.
 
– На відміну від Одеси, де відбулося зрощення влади і мафії, і крок вправо-вліво зробити неможливо, на Буковині йде боротьба різних політичних груп, – сказала Крістіна Бердинських.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж