Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З 15 серпня у водоймах Буковини діятиме заборона на вилов раків

Пов'язано це з періодом другої линьки, під час якої раки найбільш вразливі
З 15 серпня до 30 вересня у водоймах Чернівецької області встановлено заборону на вилов раків відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області. 

Як повідомляє прес-служба Чернівецького рибоохоронного патруля, основна мета заборони – захистити членистоногих у період другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі. 

Після закінчення заборони одній особі за добу можна впіймати 30 раків на водоймах загального користування та 50 на водоймах, де впроваджене платне рибальство. За перевищення добової норми вилову раків передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф від 340 до 680 грн). Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн за кожний екземпляр незаконно виловленого рака.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства та цієї заборони, просимо повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50 або «гарячу» лінію Чернівецького рибоохоронного патруля: 066-067-38-69скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж