Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рабінович пропонує конфіскувати у чиновників награбоване

І партія «За життя» знає, як це зробити
За півроку 2018 чиновники, замішані в корупційних скандалах, привласнили майна на загальну суму майже в 300 мільярдів гривень, свідчать офіційні дані. Але в казну держави повернулося за рішенням суду лише 61 тисяча гривень. Це повний провал боротьби з корупцією, це просто її імітація. Для того, щоб чиновники перестали красти, потрібно ввести механізм конфіскації награбованого – і партія «За життя» знає, як це зробити.

Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112-Україна».

 «За результатами роботи антикорупційних органів, у суди були передані справи, які принесли в казну країни всього лише 61 тис гривень. При цьому Державна служба фінансового моніторингу днями зробила заяву, що сумнівних операцій «схожих на розкрадання» за перше півріччя 2018 року чиновники здійснили на суму 297,1 мільярда гривень! Тобто казнокради вкрали у народу майже 300 млрд. Тільки за півроку, а за всю діяльність НАБУ, САП і інших, на що витрачаються мільярди на рік на утримання, ми отримали лише трохи більше 60 тисячі, люди!» – обурився політик.

Парламентарій заявив, що «влада повинна визнати, що основою державного устрою України є корупція, яка грабує найбагатшу країну в світі». «Якщо в воюючій, розкраденій країні, де ціла система антикорупційних органів, справи йдуть так, що влада не може впоратися з таким рівнем корупції, то навіщо ми витрачаємо на них мільярди?», – задався питанням народний депутат.
Лідер партії «За життя» впевнений, що система декларування доходів, яка була введена після подій 2014 року, не працює, «так як злодійкуваті чиновники можуть безперешкодно показувати награбовані мільярди, не боячись покарання».
«Замість того, щоб Е-декларування призвело до боротьби з корупцією, воно призвело до легалізації награбованого і це обурливо! Я розумію, коли людина працювала в бізнесі, прийшов в політику і задекларував стан. Інша справа, коли екс-чиновник, ніколи не працював у бізнесі, колишній глава адміністрації президента декларує мільярди доходів, яхти, вілли у Франції ... Це неприпустимо! У програмі партії «За життя» чітко сказано, що гроші і майно таких чиновників потрібно негайно конфіскувати!

І це ми зробимо через три дні після перемоги нашої політичної сили на виборах!», – резюмував Вадим Рабинович.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж