Чернівецький Промінь логотип

Чернівецький промінь Чернівці Буковина

"Буковина" перемогла на виїзді "Верес"

Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Підопічні Мглинця піднялися на четверту сходинку

У четвертому турі друголігової  першості України чернівецька «Буковина» грала у Млинові з колективом «Верес» (Рівне). Нагадаємо, що у попередньому турі підопічні Віктора Мглинця поступилися у рідних стінах «Черкащині – Академії» - 0:1. Звісно, що гравці чернівецької команди прагнули реабілітуватися перед своїми уболівальниками.


Після дискваліфікації на поле у складі «Буковини» знову вийшов захисник Олександр Віксич. Місце у стартовому складі гостей також отримали перспективні Даніел Раулюк та Александру – Васілє Мунтян. На жаль, не зміг допомогти чернівецькій команді у матчі з «Вересом» півзахисник Денис Ткаченко, який пропускав зустріч через дискваліфікацію. Щодо господарів поля, то напередодні гри з «Буковини» посаду головного тренера залишив Володимир Гоменюк. Щобільше, нещодавно «Верес» підписав гравців, які нещодавно виступали у першій лізі та елітному дивізіоні.


Вже на 3 хвилині «Буковині» вдалося організувати результативну атаку. Євген Заїченко зробив простріл у штрафний майданчик господарів, а Роман Кузів забив свій другий гол у сезоні. Після цього рівненська команда активно атакувала ворота Богдана Степаненка. Зокрема, на 15 хвилині ніхто з гравців «Вересу» не зміг замкнути простріл Антона Котляра. А через три хвилини забракло влучності «пострілу» Івана Гребенюка. Згодом на удар Олега Маїка зреагував голкіпер «Буковини» Богдан Степаненко. Ще до перерви воротар чернівецької команди вдало діяв після ударів Дмитра Гапончука, Олександра Логінова та того ж Олега Маїка.

 

На початку другого тайму дуель у Олега Маїка знову виграв Богдан Степаненко. А згодом атака за участю Антона Батрака, Ладіка Мелконяна та Валентина Рудича завершилася результативними діями Євгена Заїченка.


На 61 хвилині зустрічі знову на перший план вийшов Богдан Степаненко. Воротар «Буковини» зреагував на удар Олексія Бондаренка. Через 6 хвилин на ударну позицію виходив капітан чернівецької команди Антон Батрак. На «постріл» Антона зреагував екс-страж воріт «Буковини» Максим Бабійчук. А згодом шанс оформити дубль втратив Євген Заїченко, який на жаль, цього разу влучити у ворота не зміг.

Під завісу матчу міг забити екс-півзахисник «Буковини» Борис Орловський, який став капітаном «Вересу», однак у ворота гравець не влучив. А вже у доданий арбітром час команди обмінялися влучними «пострілами». Спочатку влучного удару завдав Ладік Мелконян, а потім Олексій Бондаренко встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1 на користь «Буковини».


Підопічні Віктора Мглинця здобули другу поспіль виїзну перемогу та піднялися на четверту сходинку турнірної таблиці.  Чекаємо на успіх наших футболістів і у домашніх матчах.

 

«Верес» (Рівне) – «Буковина» (Чернівці) - 1:3 (0:1)

 

11 серпня 2018 р. Млинів. Стадіон «Колос»


Арбітр – Михайлюк (Київ), асистенти арбітра – Алавук (Київ), Морозюк (Івано-Франківськ), четвертий арбітр – Фірсов (Рівне), спостерігач арбітражу – А. Валенко (Львів).


«Верес»: Бабійчук, Соломаха, Логінов, Фляк, Гапончук, Орловський, Котляр, Сад (Бондаренко, 28), Маїк, Заїкін (Яременко, 50), Гребенюк. В.о. головного тренера – Олег Шандрук.

 

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Віксич, Понєдєльнік, Рудич, Р. Кузів (Масікевич, 49), Мелконян, Раулюк, Заїченко, Батрак (Нікифоряк,85), Мунтян (Жумига, 85). Головний тренер – Віктор Мглинець.

 

Голи: Р. Кузів (13), Заїченко (53), Мелконян (90+1), Бондаренко (90+2).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
15:21
На Буковині більшість шкіл і садочків повернулися до очного навчання
14:38
На Садовій на пішохідному переході збили школяра
14:19
На кордоні з Румунією затримали викрадений в Європі мікроавтобус
13:50
На Буковині у спеціалізованому будинку-інтернаті померла 9-річна дитина: медсестрі повідомили про підозру
13:03
Колись тут вирувало життя. На «Калинівському ринку» масово зачиняють торгові точки
ВІДЕО
12:41
У Чернівцях хор Верьовки заспівав для дітей хоспісу «Дім Метеликів» Міста Добра
ВІДЕО
12:26
Через аварію декілька вулиць у центрі Чернівців без водопостачання
11:42
19-річний буковинець через телефон жінки оформив на неї кредити, а кошти перерахував собі на картку
11:19
УПЦ має передати Свято-Духівський собор ПЦУ, - рішення Господарського суду
10:38
У Чернівецькій області масові замінування навчальних закладів, ТЦ та адмінбудвель
10:10
20 мільйонів за непридатне житло: на Буковині викрили схему в ДСНС
ФОТО
09:39
На зупинках доведеться померзнути. Збільшили інтервал курсування громадського транспорту
09:19
Буковина прощається із загиблим Героєм Іваном Мироником
08:29
Оновили графік знеструмлень для Чернівецької області на понеділок, 2 лютого
22:37
На Буковелі помітили кота на лижах
ВІДЕО
22:14
"Чернівціобленерго" оновило графік для Буковини на вечір 1 лютого
21:04
До 15 годин без світла. Графік відключень у Чернівецькій області на понеділок, 2 лютого
19:43
Актуальний графік відключень світла у Чернівцях та області на вечір неділі
19:19
У Чернівцях знову прорив на Ніжинській. Дорога перетворилася на ковзанку
18:41
У Вінниці чоловік декілька разів стріляв у групу оповіщення
17:27
На вечір неділі світла буде менше. Оновили графік знеструмлень для Чернівецької області
16:33
«Чернівціобленерго» оновило графік знеструмлень на неділю
16:16
Чернівці перетворилися на суцільну ковзанку. Тротуари не підсипані та небезпечні
15:48
Сумна звістка. Підтвердили загибель воїна з Буковини Василя Стражира
14:04
5 років позбавлення волі за втечу двох левиць. У Хмельницькому судили власника звіринця
13:20
Аферисти у мережі. Чернівчанин хотів купити акумулятор, але втратив 19 тисяч гривень
12:47
У Чернівцях через ожеледицю застряг автомобіль швидкої допомоги
12:10
Оновили графік відключень світла для Буковини на сьогодні
11:18
87 років тому у Чернівцях з’явився перший тролейбус
10:22
На Буковині сьогодні прогнозують до 12 градусів морозу
10:00
Більше світла. «Чернівціобленерго» оновило графік відключень на сьогодні
09:13
Оновлений графік знеструмлень для Буковини на неділю, 1 лютого
21:43
До 15 годин без світла. З’явився графік знеструмлень Чернівецької області у неділю, 1 лютого
21:34
У Кам’янці-Подільському скидали сміття на комунальника, який дбав про тепло в багатоповерхівці під час відключень світла
20:59
На кордоні з Румунією прикордонники знайшли в авто незадекларовані брендові товари на 3,7 мільйони гривень
Усі новини