Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях можуть заборонити продаж алкоголю вночі

У проекті рішення пропонують обмежити продаж алкоголю у нічний час з 23:00 до 07:00
У Чернівцях можуть заборонити продаж алкоголю вночі. Відповідний проект рішення подано на сесію міської ради, котра відбудеться 31 серпня. Його авторами стали депутати Андрій Ілюк, Михайло Яринич, Олександр Пуршага та Віталій Гавриш.
 
«Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива (крім безалкогольного) у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства на території міста Чернівців, у період з 23.00 години до 07.00 години щоденно, враховуючи вихідні дні та свята», – йдеться у тексті документа.

– Сподіваюсь на поміркованість депутатів та керівництва міськради щодо цієї теми. Я багато років ініціював питання контролю за реалізацією алкогольних напоїв неповнолітнім, а також обмеження продажу спиртного у нічний час. Мене, як батька, найбільше хвилюють неповнолітні та діти, які цілодобово мають доступ до придбання як пива, так і міцних напоїв. Не секрет, що у гонитві за прибутками продавці ігнорують будь-які заборони. Відтак усі злочини, скоєні неповнолітніми, трапляються здебільшого під дією алкоголю. Ми втрачаємо дітей, тому заборона продажу спиртних напоїв у нічний час зможе якщо не вирішити, то бодай мінімізувати проблему алкоголізму серед підлітків, – вважає громадський активіст Ярослав Виговський.  
 
– Це спільна ініціатива декількох депутатських фракцій. Проектом рішення пропонується обмежити продаж алкоголю у нічний час з 23.00 вечора до 07.00 ранку. Відповідно до нещодавних змін до законодавства – це повноваження міської влади. Аналогічні обмеження вже діють в декількох обласних центрах і показали позитивний результат», – каже співавтор проекту рішення, керівник фракції ВО «Свобода» у Чернівецькій міській раді Андрій Ілюк, повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж