Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецька красуня побореться за звання «Міс Україна Всесвіт 2018».

Антоніна Баланецька з Чернівців позмагається за можливість представити Україну на найпрестижніжому конкурсі краси планети «Міс Всесвіт 2018»
У Києві 14 серпня відбудеться фінал конкурсу «Міс Україна Всесвіт 2018». Дівчина, яка переможе, представить Україну на найпрестижнішому конкурсі краси планети «Міс Всесвіт 2018». 
 
Серед учасниць фіналу – Антоніна Баланецька з Чернівців. Дівчині 24 роки, її зріст – 178 сантиметрів. Антоніна має медичну освіту, працювала медсестрою та мріє відкрити власну клініку хірургії. Активно займається спортом, любить природу, тварин та добрих людей.
 
На Facebook-сторінці конкурсу опублікували коротке інтерв'ю із чернівецькою красунею.
 
– Яка книга мала найбільший вплив на формування Вашої особистості?
– Прочитавши захоплюючий роман Жаклін Сюзан «Долина ляльок», я зрозуміла, що необхідно бути більш суворішою і розсудливішою в коханні та стосунках. Чим менше ми показуємо свою прихильність та любов, тим сильніша зацікавленість.
 
– Якими волотерськими проектами Ви займалися? Які саме проекти Ви хотіли би втілити в життя?
– Я змалку долучалась до хороших справ. Ще будучи школяркою разом з учнями класу садили дерева і квіти, збирали одяг й харчі для сиріт, котрі позбавлені батьківського тепла. Сьогодні я розумію, що з кожним роком виникає все більше нових інфекцій та вірусів, імунна система людини слабшає, збільшуються смертність та ризик виникнення патологій у дітей. Саме тому я дуже хочу допомогти у винаході вакцини чи вітамінів для вагітних жінок й запобігти виникненню проблем з материнським молоком. Адже саме в ньому є все, що так потрібно новонародженим.

– Охарактеризуйте себе у трьох словах.
– Весела, моторна, дружелюбна.

– Якщо не краса врятує світ, тоді що?
– Тоді його врятує гармонія! Природне бажання всього гармонійного є в красі! Якщо кожна людина на землі житиме в гармонії з собою та навколишнім світом, то вона ніколи не нашкодить іншій людині й природі.
 
– Розкажіть про любов у Вашому житті.
– Існують два близьких поняття - любов та кохання. Дуже велика, світла і тепла любов в мене до рідних батьків! Я завжди дякуватиму Богу, що в мене такі хороші мама та батько.
 
– Якщо Ваше ім'я прозвучить у фіналі «Міс Україна-Всесвіт» і Вас оголосять переможницею конкурсу, якою буде Ваша перша думка?
– Звичайно, як і кожна дівчина учасниця конкурсу, я розчулюсь і розплачусь на сцені від щастя. Щиро подякую всім за довіру і зроблю все для того, щоб довести всім, що українки не тільки вродливі, але й мудрі!

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж