Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині жінка покинула чоловіка та чотирьох дітей

Фото: korupciya.com
Фахівці системи безоплатної правової допомоги допомогли багатодітному батькові стягнути із горе-матері аліменти
 
Мати покинула 4 дітей і зникла. Такий вчинок дружини змусив багатодітного буковинця звернутись по допомогу до фахівців Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Чоловік прохав допомогти стягнути аліменти з дружини на утримання неповнолітніх дітей. Оскільки він працює різноробочим, запевнив, що грошей бракує.

За результатами розгляду звернення, головному спеціалісту відділу представництва Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Альоні Луцик доручено надати безоплатну вторинну правову допомогу жителю Кельменеччини. Спільно їм вдалося зібрати докази та документи, які необхідні для захисту його інтересів у суді. Зокрема свідоцтво про шлюб та про народження неповнолітніх дітей, акт обстеження житлово-побутових умов, довідки селищної ради та відділу державної  виконавчої служби тощо. Опісля фахівець системи безоплатної правової допомоги склала та  подала позовну заяву до Кельменецького районного суду Чернівецької області. Зусилля виявились не даремними: позов буковинця задоволено частково, а саме щомісяця на трьох дітей стягується по 930 гривень, а на четверту дитину – 746 гривень.
 
Оскільки мати геть не цікавиться своїми дітьми, Служба у справах дітей Кельменецької районної державної адміністрації подала документи на позбавлення її батьківських прав. Відповідне слухання відбудеться у серпні 2018 року.
Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.
 
Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103 
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж