Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинського Героя АТО Владислава Трепка посмертно відзначили «Орденом Святого Пантелеймона»

Буковинському медику, загиблому в АТО, присудили високу нагороду в номінації «Взірець служіння суспільству»
9 серпня, у день пам’яті Святого Великомученика Пантелеймона – покровителя працівників медичної галузі – у Києві відбулася церемонія вручення медикам з усієї країни відзнаки за професіоналізм та милосердя в медицині «Орден Святого Пантелеймона», або, як його ще називають, «Медичний Оскар».

Традиційно Орден Святого Пантелеймона присуджують у п’яти номінаціях: «Кращий лікар», «Кращий медик», «Новатор охорони здоров’я», «Міжнародне співробітництво у галузі охорони здоров’я», «Взірець служіння суспільству».

Цьогоріч на отримання «Медичного Оскара» претендували 340 медичних фахівців з різних куточків України, однак нагороджено було тільки 20.

Посмертно Орденом Святого Пантелеймона у номінації «Взірець служіння суспільству» відзначили загиблого в АТО військового хірурга з Буковини, лейтенанта медичної служби Владислава Трепка. У церемонії нагородження взяли участь батьки буковинського медика.

На нагородження Владислава Трепка разом з іншими претендентами від Буковини цьогоріч у березні висунула Регіональна експертна рада Чернівецької області, повідомляють у Департаменті охорони здоров'я Чернівецької ОДА.
Буковинського Героя АТО Владислава Трепка посмертно відзначили «Орденом Святого Пантелеймона»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж