Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчани невдоволені безладом після благодійних обідів у їхньому дворі

Доброчинні трапези влаштовують священнослужителі храму, розташованого поруч Мешканці декількох будинків у Чернівцях обурені безладом після благодійних обідів, які у їхньому дворі проводять священнослужителі. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Як зазначено, доброчинні трапези посеред міжбудинкових територій почали влаштовувати 4 роки тому служителі храму, розташованого через дорогу.
 
Як пояснюють благодійники, у церкві немає підсобних приміщень, де можна було б готувати та роздавати їжу, а один зі служителів церкви – інок Пантелеймон – придбав поблизу квартиру. Там і займаються приготуваннями, а роздачею – прямо у дворі поруч. Однак така благодійність має і інший бік – опісля себе нужденні залишають купи сміття і бруду, а дехто приходить сюди за закускою до випивки. Як зазначає місцева мешканка Юлія Фецек, дехто їсть і навіть ходить у туалет в під'їзди поближніх будинків.
 
Окрім того, інок Пантелеймон влаштував у своєму помешканні нічліг, через шум і безлад у якому страждають сусіди. Мешканці будинків скаржилися у ЖРЕП, однак доки безрезультатно.
 
У Департаменті ЖКГ зазначають, що винні у безладі і благодійники, і комунальники:
 
– Ті, хто організовують такі заходи, мають передбачити упорядкування території після себе. А ЖРЕП несе відповідальність за санітарно-гігієнічний стан у всьому мікрорайоні. У будь-якому випадку треба навести лад, – пояснює заступник начальника Департаменту ЖКГ Олександр Бурак.
 
Доки у цьому дворі без жодних змін, а обурені мешканці все частіше чують: не подобається – переселяйтеся.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж