Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

З новим сміттєвозом кіцманчани не повинні будуть здавати сміття за графіком

Техніку закупили у лізинг на 5 років До Кіцманя приїхав новий сміттєвоз, який жителі ОТГ взяли у лізинг. Як повідомляє видання «Вільне життя», цей агрегат придатний як для традиційного збору сміття, так і для завантаження його з євроконтейнерів об’ємом 1,1 м.куб., адже має і ручну, і механізовану загрузки. Сміттєвоз має автоматичне вивантаження, а також функцію пресування сміття, що дозволяє зменшити об’єм сміття на 2/3. Дизельний, економний, працює на базі МАЗ 4371. Спершу планується придбати кілька десятків контейнерів, щоб випробувати механізм завантаження. Сміттєвоз зможе збирати сміття з персональних контейнерів на 200 літрів. А доки вони не закуплені, навіть звичний режим викидання сміття буде для людей в рази зручніший, адже висота завантаження близько 1,4 м, є спеціальні підніжки з обох боків та ручки.

З новим сміттєвозом кіцманчани не повинні будуть здавати сміття за графіком


— Наявність машини з заднім завантаженням і цих механізмів розв’язує нам руки до нового контейнерного збору сміття, який сьогодні є у всіх містах, — наголосив міський голова Сергій Булега. — Переваги для населення теж очевидні: жителі ОТГ більше не змушені будуть чекати до години і хвилини, щоб здати сміття. І ніхто не хвилюватиметься, що якщо втратив час чи день для здавання сміття і чекати ще кілька днів, щоб позбутися відходів. А розмістивши контейнери, як приватні маленькі, так і більшого об’єму для організацій та багатоквартирних будинків, людям матимуть можливість не залежати від графіку вивезення сміття.

— Вагомою перевагою є те, що це абсолютно нова техніка, з нульовим пробігом, тож очікуємо відмінної експлуатації, — додає директор Кіцманського виробничого управління житлово-комунального господарства Василь Димуряк. — Адже техніка, яку має у розпорядженні ВУЖКГ, вже давно потребує оновлення. З придбанням міською радою сміттєвоза початок таким позитивним змінам покладено. Окрім того, для обслуговування та керування сміттєвозом створено нове робоче місце.
 
Вартість цієї машини становить 1 млн. 600 тис.грн., придбано його в лізинг на термін 5 років.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж