Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинців запрошують на форум проти будівництва ГЕС у Дністровському каньйоні

Відбудеться захід 28 серпня о 14 годині у Центрі культури «Вернісаж»
28 серпня о 14:00 у приміщенні Центру культури «Вернісаж» (м. Чернівці, вул. Івана Франка, 15) відбудеться Форум «Збережемо Дністер. Чернівці». Як повідомлено в анонсі заходу у суспільній мережі facebook, захід організований за підтримки Інституту Центральної Європи, ГО «Вільна Шпальта» та міжнародної асоціації «Eco-Tiras».

Схвалена урядом Програма розвитку гідроенергетики на період до 2026 року передбачає будівництво каскаду з шести ГЕС у Дністровському каньйоні. Незважаючи на вимоги природоохоронного законодавства, протести громадськості, категоричні заперечення екологів і численні рішення місцевих рад, державна компанія «Укргідроенерго» має твердий намір збудувати ці шість ГЕС. 

Загальна потужність каскаду, на будівництво якого планують витратити щонайменше 20 мільярдів гривень, становитиме лише 1/200 від сумарної потужності української електроенергетики. Однак при цьому буде знищено близько 200 кілометрів природного русла Дністра. 

До участі у Форумі «Збережемо Дністер. Чернівці» організатори запрошують представників місцевої та центральної влади, екологічних організацій, туристичної сфери і бізнесу, державних службовців, гідроенергетиків та науковців з України і Молдови, ЗМІ а також усіх, кому небайдужа доля однієї з найбільших річок у Європі - Дністра.

За результатами форуму планується схвалення спільної резолюції щодо питання будівництва каскаду ГЕС на Дністрі. 

Контактний номер телефону: (050) 201 10 10 Олександр.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж