Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Вакцини від кору на Буковині вистачає, але люди не поспішають щеплюватися

Медики прогнозують, що восени кількість хворих зросте
Оскільки в Україні триває спалах кору, медики активно агітують щеплюватися проти цієї недуги. За час епідемії вірус вразив уже більше 29 тисяч осіб. Підступність хвороби у тому, що вона розпочинається як звичайна застуда, і лише з часом з’являються характерні висипи на тілі. Як зазначила виконувачка обов'язків директора Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Наталя Гопко, небезпека епідемії кору у тому, що після себе несе загрозу масового зараження дифтерією:

Спалах, який ми маємо сьогодні, є найпотужнішим за останні 10 років. Україна є однією з країн, де найбільше хворих. За останній тиждень, на Букоині зафіксували 5 випадків зараження кором у Чернівцях. Є побоювання, що після епідемії кору прийде небезпечний спалах дифтерії.
 


Хоча у літній період на Буковині щотижня фіксують по 7-15 випадків захворювання, що є невеликою цифрою, медики прогнозують значний приріст кількості пацієнтів восени.

 

Лікарі закликають буковинців уже зараз щепитися, запевняють: вакцини в Чернівецькій області достатньо, головне – бажання людей:

 

Вакцину ми діставали з інших областей, тому що своя закінчилася, але як не сумно в травні-червні активність вакцинації знизилася, - зазначила заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж