Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На освітлення вулиці Тимощука виділять 60 тисяч гривень

На сесії Чернівецької міської ради депутати підтримали петицію щодо влаштування зовнішнього освітлення вулиць Б.Тимощука, К.Малицької та І.Бойка
На сесії міської ради депутати підтримали петицію щодо влаштування зовнішнього освітлення вулиць Б.Тимощука, К.Малицької та І.Бойка. Про це повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.
 
Департамент житлово-комунального господарства за результатами розгляду даної петиції  замовив кошторисну документацію, а комунальне  підприємство «Міськсвітло»» вже виконало роботи з влаштування зовнішнього освітлення вулиці К.Малицької (встановлено 10 світлодіодних світильників), вулиці І.Бойка і перехрестя вулиць І.Бойка – Б.Тимощука (встановлено 4 світлодіодних світильники).
 
Департаменту житлово-комуноального господарства міської ради доручено внести зміни в Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м.Чернівцях на 2017-2020 роки  «Комфортне місто», де передбачити влаштування зовнішнього освітлення вул.Б.Тимощука. Орієнтовна вартість цих робіт – 60 тисяч гривень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж