Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Путильщині дітям доводиться ходити до школи 12 кілометрів пішки


У селі Мариничах закрили пришкільний інтернат
У селі Мариничах на Путильщині закрили пришкільний інтернат, у якому діти могли навчатися, жити та харчуватися. Тож тепер 27 школярів із довколишніх сіл та віддалених хуторів змушені йти до навчального закладу пішки 12 кілометрів.

Одинадцятикласниця  Інна Карапка цьогоріч планує відмінно вчитися, аби підготуватися до ЗНО. Втім, не впевнена чи прийде на уроки завтра.  Адже живе на хуторі за 10 кілометрів від Мариничівського НВК. В один бік треба йти до двох з половиною годин. Стільки ж після навчання додому, де допомагає поратись по господарству батьку, який виховує її і сестру самий. 

– Мені дуже тяжко від хати ходити. Але зараз ЗНО, тож треба. Пізно прихожу додому, а там треба працювати. Мами нема, – каже школярка.

За те, аби пришкільний інтернат закрили, проголосували місцеві депутати об’єднаної Усть-Путильської громади. Селяни кажуть: їх змусив голова ОТГ.

Аби заклад знову запрацював, місцеві народні обранці мають скликати позачергову сесію та ухвалити відповідне рішення. скачать dle 10.5фильмы бесплатно