Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати збільшать фінансування освітніх закладів Чернівців, аби викоренити побори з батьків

Наразі у школах немає коштів на миючі засоби, папери, питну воду, охорону
Виконувачка обов’язків начальника управління освіти Чернівецької міської ради Олена Кузьміна заявила, що гроші із батьків у школах не вимагають. Усе, що здають, – це благодійні добровільні внески. І рішення щодо сум ухвалює не адміністрація закладу, а батьківські комітети.

Як зазначив депутат Анатолій Чесанов, часто батьків примушують здавати гроші. А якщо ті відмовляються, це позначається на ставленні до дитини. Однак Олена Кузьміна цей факт заперечила.

У той же час, депутат Аліна Олевич зазначила – держава не забезпечує школи усім необхідним, тож грошей просити змушені.
– Немає коштів на миючі засоби, папери, питну воду, охорону. Тому давайте говорити чесно. Якщо з бюджету виділяють гроші лише на заробітну плату освітянам, а міська рада оплачує поточні ремонти, то решту батькам доводиться брати на себе, – заявила депутат.

Відтак Віталій Гавриш запропонував, аби міська рада взяла на себе ті витрати закладів освіти, які зазвичай лягають на плечі батьків.
– Ідеться про забезпечення миючими засобами, питною водою, туалетним папером, інвентарем, – пояснив депутат.

У результаті управлінню освіти доручили підрахувати потреби освітніх закладів та внести відповідні зміни у програму їх фінансування.
Пропозицію підтримали 29 народних обранців.

Нагадаємо, раніше голова фракції БПП «Солідарність» у міській раді Василь Максимюк заявив, що у одній зі шкіл із батьків першокласників збирали по 4 тисячі гривень.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж