Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Дідуху-Кобзарю обмежили перебування на сесіях міської ради

Фото: Ігор КОНСТАНТИНЮК © Чернівецький промінь
Поліції рекомендували притягнути самопроголошеного «бургомістра Чернівців» до адміністративної відповідальності та забезпечити порядок на сесіях
«Бургомістру» Володимиру Дідуху-Кобзарю обмежили можливість перебувати на сесійних засіданнях Чернівецької міської ради. Відповідну пропозицію вніс на розгляд сесії секретар міськради Василь Продан.
 
«У регламенті передбачено обмеження права бути присутнім на засіданнях міської ради у випадку, коли людина порушує порядок, заважає вести сесії», – додав посадовець. 
 
Продан запропонував обмежити права Дідуха-Кобзаря бути присутнім на сесіях Чернівецької міської ради VII скликання та рекомендувати Чернівецькому відділу поліції ГУ НП вжити заходів щодо притягення його до відповідальності та забезпечення порядку на засіданнях.
 
Депутати підпримали цю пропозицію з третьої спроби. Контроль за виконанням цього рішення поклали на секретаря міської ради.
 
Нагадаємо, скандальний активіст Володимир Дідух-Кобзар присутній чи не на кожній сесії міської ради, постійно зриває регламент та заважає депутатам працювати. Неодноразові вмовляння покинути сесійну залу не діяли, тож обранцям доводилося кілька разів викликати поліцію та навіть виносити народного «бургомістра» із сесійної зали
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж