Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька «Буковина» поступилася «Калушу»

Наша команда пропустила тричі

У восьмому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала ФК «Калуш», який перебував у верхній частині турнірної таблиці. Нагадаємо, що у першій офіційній грі сезону підопічні Віктора Мглинця грали саме з представниками Івано-Франківської області. Тоді основний час кубкової зустрічі завершився з рахунком 1:1, у серії післяматчевих пенальті кращими виявилися гравці ФК «Калуш».

На 21 хвилині зустрічі м’яч вперше побував у воротах «Буковини». Після «пострілу» Данила Книша шкіряна куля влучила у стійку, а першим на добиванні був Юрій Голубка. Підопічні Віктора Мглинця прагнули зрівняти результат, однак вразити ворота гостей футболістам «Буковини» не вдалося.

У другому таймі підопічні Василя Малика провели ще дві результативні атаки. На 66 хвилині гри Володимир Заваляк увійшов у штрафний майданчик «Буковини» та зробив простріл на Дмитра Скакуна, який і відправив м’яча у сітку воріт господарів. Через п’ять хвилин той же Дмитро Скакун зробив подачу зі штрафного – на удар головою Анатолія Ульянова зреагував Богдан Степаненко, однак екс-гравець «Буковини» Андрій Кохман зумів засмутити свою колишню команду.

«Буковина» поступилася з результатом 0:3 та посідає сьоме місце. ФК «Калуш» - пристойна команда, однак підопічні Віктора Мглинця не заслуговували на поразку з таким результатом.

Наступний матч чернівецька команда зіграє на виїзді 15 вересня. Суперник – закарпатський колектив «Минай», який тренує колишній футболіст «Буковини» Ігор Харковщенко. На жаль, у цій зустрічі не зможе зіграти захисник «Буковини» Андрій Понєдєльнік, який у матчі з ФК «Калуш» отримав четверту картку в сезоні.

«Буковина» (Чернівці) – ФК «Калуш» - 0:3 (0:1)

9 вересня 2018 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 530 глядачів.

Арбітр – Осауленко (Київ), асистенти арбітра – Галинець (Рівне), Онищук (Житомир), четвертий арбітр – Гашков (Тернопіль), спостерігач арбітражу – Циганков (Тернопіль).

«Буковина»: 1. Степаненко, 77. В. Кузів, 7. Понєдєльнік, 3. Віксич, 4. Павлюк (2. Рудич, 76), 5. Раулюк (21. Герасимчук, 78), 10. Мєлконян, 8. Заїченко, 11. Р. Кузів (9. Луцик, 74), 17. Батрак (6. Жумига, 68), 16. Боженко (20. Мунтян, 64). Запасні: 12. Гуцул, 14. Пилищатий, 15. Нікифоряк, 19. Масікевич. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Калуш»: 1. Герич, 2. Николишин, 4. Ульянов, 8. Дедух (7. Матвіїв, 55), 14. Книш, 15. Заваляк, 18. Кучеров (5. Мись, 84), 19. Скакун (13. Денега, 79), 21.Ілюк (6. Кохман, 57), 22. Матушевський, 77. Голубка (16. Андрусенко, 70). Запасні: 23. Б. Кузів, 11. Драган. Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Голубка (21), Скакун (66), Кохман (71).

Попередження: Николишин (22), Заваляк (33), Понєдєльнік (37), Р. Кузів (45+1), Денега (80).