Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На лікування буковинки Єви Іленчук залишилося зібрати 25 тисяч доларів

У дівчинки діагностували рідкісну форму імунодефіциту
На лікування сторожинчанки Єви Іленчук залишилось зібрати 25 тисяч доларів із 110 тисяч необхідних. Про це пише «Сторожинець-інфо».
 
Нагадуємо, у дівчинки діагностували рідкісну форму імунодефіциту, тобто її імунна система взагалі не працює і будь-який вірус може стати фатальним для життя малечі. Це надзвичайно рідкісне захворювання. У світі діагностували лише 6 випадків цієї важкої хвороби, але вона виліковна. Для того, щоб дівчинка одужала, необхідна термінова операція. Ціна життя – 110 000 доларів.
 
Вчора маленькій сторожинчанці Єві Іленчук виповнилося 7 місяців. Збір допомоги дитині згуртував десятки небайдужих людей, було проведено багато акцій, до яких долучилося десятки волонтерів. 
 
Лише у День Знань в скриньки вдалося зібрати біля 65 тис. грн. За наступний тиждень в школах вдалося зібрати 166,8 тис. грн, 135 євро та 30 доларів. 

Анжела, мати Єви, прозвітувала за надходження коштів з 3 по 9 вересня: на картки ПриватБанку надійшло 89 тис. грн., акція «Замість квітів подаруємо життя» зібрала 166,8 тис. грн., 135 євро та 30 доларів, на руки отримано 235 доларів та 200 євро, отримані перекази на суму 244 долари. Таким чином, разом зібрано 9,7 тис. доларів. 

Сім’я Іленчуків витратила у Туреччині, де зараз знаходиться Євочка, 1,3 тис. доларів, що не входять до інвойсу (переліт, проживання тощо).

Таким чином, на лікування дитини залишилося зібрати 25,3 тис. доларів із 110 тис. доларів необхідних.
На лікування буковинки Єви Іленчук залишилося зібрати 25 тисяч доларів
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж