Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинські поліцейські першими в Україні перейшли на винесення електронних постанов про адмінправопорушення

Електронні пристрої поліцейські отримали за підтримки співфінансування місцевих органів самоврядування
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Сторожинецького відділу вже складають постанови про адміністративні правопорушення в електронному вигляді. Ця система притягнення громадян до адміністративної відповідальності на місці скоєння правопорушення досить ефективна та сучасна. У першу чергу застосування електронних постанов дає змогу скоротити час оформлення матеріалів правопорушення, а також збільшити оперативність та своєчасність реагування на звернення громадян. Заповнення такого протоколу забирає п’ять-сім хвилин. Це втричі швидше, аніж писати від руки. Електронні пристрої поліцейські отримали за підтримки співфінансування місцевих органів самоврядування.
 
Про це розповіла заступник начальника Сторожинецького ВП Євгенія Галіщук:
 
 
 «у рамках співпраці поліції та громади ми перейшли на більш спрощену систему оформлення адміністративного правопорушення на місці порушення правил дорожнього руху, а саме перейшли на використання термопринтерів. Тобто інспектор на місці за допомогою термопринтера може винести електронну постанову, для чого використовує ресурси робочого планшету, який є у нього в службовому автомобілі. В нього є можливість одразу підтягувати з бази інформацію про правопорушника, про повторність вчинення ним правопорушень, також автоматично підтягується фабула його правопорушення. 


Ще один «плюс» – у темну пору доби або ж дощову погоду з папірцями тягатися важко. У таких випадках електронна постанова стовідсотково зручніша. Як виявилося, зручніше так і самим водіям. Мовляв, папірець можна згубити, а ось така постанова нікуди не дінеться. Та, окрім того, що порушення фіксується у електронний спосіб, з пустими руками порушник додому не йде. Постанова таки друкується, щоправда не у звичайному вигляді, а у форматі чека. Також поліцейські забезпечені терміналами, які дають змогу правопорушнику оплатити штраф за допомогою банківської картки на місці.»

Буковинські поліцейські першими в Україні перейшли на винесення електронних постанов про адмінправопорушення

 

Голова Великокучурівської об'єднаної територіальної громади Василь Тодеренчук розказав про співпрацю з поліцією:

«Співпраця з поліцією завжди велася і завжди ведеться, тому що безпека нашої громади перш за все. На сесії була прийнята програма «Співпраця з поліцією». Також ми закупили термопринтери для поліції, щоб громадяни могли економити свій час та якщо вже є правопорушення, одразу могли розрахуватися на місці.»
 


Джерело: Відділ комунікації поліції Чернівецької області скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж