Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович: Підвищуючи пенсійний вік, влада здійснює злочин проти українців

Україні зрівнялися середня тривалість життя і середній вік виходу на пенсію
Підвищення пенсійного віку – це злочин проти всього українського народу. Таку думку народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович озвучив в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі NewsOne.


«Уряд не просто підняв пенсійний вік – він скоїв злочин проти людей, які працюють, які віддавали своє здоров'я. Гробили себе, сподіваючись, що держава чесно хоча б поверне це у вигляді пенсій. Причому однієї з найнижчих в світі. Але навіть це вони намагаються відібрати», – підкреслив парламентарій.

Лідер партії «За життя» також вважає, що уряд під гаслом «зниження навантаження на бюджет» фактично займається знищенням людей, причому успішно.

«Якщо глава Міжнародного валютного фонду задоволений ходом реформ, це означає тільки одне: пенсіонерів знищують з правильно задуманої швидкістю. Значить уряд справляється із завданням «знизити навантаження на бюджет», вбиваючи людей, які вийшли на пенсію! У них немає ліків, у них немає грошей на прожиття. Їм не збираються індексувати пенсії в наступному році. Що цим людям робити? Ходити вулицями вбивати і грабувати?» – обурився народний депутат.

Він також зазначив, що в Україні зрівнялися середня тривалість життя і середній вік виходу на пенсію.

«У нас в країні дуже цікава система: працюй, а в день виходу на пенсію – помри. У будь-якій європейській країні вихід на пенсію – це свято. Людина знає, що тепер він може подорожувати, жити. У країні, в якій пенсіонер не може гідно прожити на пенсію, немає найголовнішого стимулу – чесно працювати на свою державу», – підсумував Вадим Рабінович.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж