Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До нової Верховної Ради можуть пройти 7 партій – соцопитування

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Серед них партія «За життя» Вадима Рабіновича

Стало відомо, які політичні партії можуть пройти до нового складу Верховної Ради, подолавши 5-відсотковий бар’єр на парламентських виборах. За кількістю їх шість, ще одна має рейтинг, що наближається до цього бар’єру. Про це свідчать дані опитування «Моніторинг електоральних настроїв українців», проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», пише «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» на виборах готові підтримати 14% усіх опитаних, 8,2% могли би проголосувати за партію «Слуга народу» шоумена Володимира Зеленського, 6,4% — за партію «За життя» Вадима Рабіновича, 6,2% — «Громадянську позицію» Анатолія Гриценка, 5,9% — за блок Петра Порошенка «Солідарність», 5,8% — за «Опозиційний блок». 4,6% проголосували б за Радикальну партію Олега Ляшка, що також дає їй високі шанси на проходження до парламенту нового скликання.

Також 3,4% опитаних проголосували б за Об’єднання «Самопоміч», 2,7% — за Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Партії «Основа», Аграрна партія і «Справедливість» зібрали б по 1,2-1,4% голосів, рейтинг інших партій — нижче 0,7% кожної. Тих, хто не визначився зі своїми симпатіями, — 17,1%. Не мають наміру брати участь у парламентських виборах 14,4% респонденти.

42% опитаних заявили, що на майбутніх парламентських виборах шукатимуть альтернативу серед нових партій, 38% — сказали, що голосуватимуть за парламентські політичні сили. Готовність голосувати за партії, які не представлені в парламенті, вища серед прихильників «Слуги народу», партії «За життя», «Свободи» і тих, хто не визначився.скачать dle 10.5фильмы бесплатно