Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Микола Федорук відправив Каспрука на політичну пенсію

Фото: Ігор КОНСТАНТИНЮК © Чернівецький промінь
«Зі сторони це виглядало як урочисті проводи на пенсію за часів «розвинутого» соціалізму, які так добре пам’ятає комуніст Федорук»
Сьогодні, під час урочистих заходів з нагоди Дня міста, колишній мер Чернівців та нардеп від «Народного фронту» Микола Федорук, якому люб’язно надали слово, вручив своєму однопартійцю та усунутому за бездіяльність екс-меру Олексію Каспруку відзнаку Кабінету міністрів.
 
Видання «Чернівці Таймс» зауважило, що такий «знак уваги» цілком в дусі радянських традицій, коли чиновників відправляли на політичну пенсію, нагороджуючи їх якимись грамотами чи подарунками.
 
«Олексій Павлович гордо вийшов із натовпу, отримав подяку і навіть сказав декілька слів. Вочевидь, розрахунок цієї імпрези був на те, щоб нагадати чернівчанам, власне, про саме існування Каспрука. Адже містяни, які бачили до чого довів місто екс-мер, його відставку сприйняли досить спокійно. Ніякого народного гніву, як на то розрахували Олексій Павловичі його команда, не було. Усі про нього почали забувати. А своїми брифінгами та дописами у соцмережах він був цікавий хіба що наближеним до «Народного фронту» ЗМІ.

Тому, в принципі, не дивно, що Каспрук вирішив попіаритися на храмовому святі Чернівців, до якого не має жодного відношення. Але, хотіли як краще, а вийшло, як завжди. Бо, зі сторони це виглядало як урочисті проводи на пенсію за часів «розвинутого» соціалізму, які так добре пам’ятає комуніст Федорук.

Тоді людині, яка вже нікому непотрібна, теж вручали якусь почесну грамоту, цінний подарунок, бурхливо фальшиво аплодували, і того ж вечора забували про її існування.

Так вийшло і цього разу: Федорук щось вручив Каспруку, підбадьорив товариша і відправив на політичну пенсію», – йдеться у публікації.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж